امارات
صدور مجدد ویزای توریستی امارات برای ایرانیان

صدور مجدد ویزای توریستی امارات برای ایرانیان، رئیس هیئت مدیره انجمن های دفاتر خدمات مسافرتی و هوایی ایران گفت: امارات متحده عربی صدور ویزای توریستی برای شهروندان ایرانی را از سر گرفته و تورها و بلیط های هواپیمایی نیز در آژانس های ایرانی به این مقصد فروخته می شوند.

امارات
صدور مجدد ویزای توریستی امارات برای ایرانیان

صدور مجدد ویزای توریستی امارات برای ایرانیان

رئیس هیئت مدیره انجمن های دفاتر خدمات مسافرتی و هوایی ایران گفت: امارات متحده عربی صدور ویزای توریستی برای شهروندان ایرانی را از سر گرفته و تورها و بلیط های هواپیمایی نیز در آژانس های ایرانی به این مقصد فروخته می شوند.

امارات

در بهمن‌ماه امسال ، سید محمد حسینی ، رئیس دفتر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در امارات متحده عربی ، در توئیتر خود نوشت که “ویزای امارات برای بازرگانان (که ثابت می کنند به کار خود می آیند) و کسانی که می خواهند خانواده های آنها بیاورند صادر خواهد شد.

صدور ویزای توریستی امارات برای ایرانیان شروع شد 

محمد حسینی همچنین روز پنجشنبه (هفتم اسفندماه) در حساب توئیتر خود نوشت که طبق اطلاعات ، صدور ویزای توریستی امارات برای ایرانیان از روز پنجشنبه شروع شد و دستورالعمل ها به آژانس ها اطلاع داده شده است.

 

حرمت الله رفیعی ، ییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران ، با تأیید این خبر به ایسنا گفت: “این دستورالعمل ها اخیراً به آژانس ها و صدور ویزای توریستی امارات و فروش تورها و بلیط ها به این مقصد ابلاغ شده است.

شرط سفر به امارات، گواهی منفی تست کرونا

سفر به امارات مانند سایر کشورها مشروط به گواهی منفی تست کرونا است. هواپیمایی امارات زمان تست PCR را نیز از ۹۶ ساعت به ۷۲ ساعت قبل از پروازکاهش داد

این قانون از۱۲ بهمن‌ماه به اجرا درآمده و شامل پروازهای ترانزیتی است. این آزمایش باید در یکی از مراکز مورد تأیید وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی انجام شود و گواهی منفی ست کرونا به زبان انگلیسی باید همراه مسافر باشد.

به مسافران امارات توصیه می شود قبل از سفر برنامه Covid-19 DXB Smart را روی تلفن های هوشمند خود نصب کنند. مسافران دارای ویزای توریستی نیز بیمه مسافرتی و بلیط رفت و برگشت دارند.