بازیکن تیم ملی

چند ساعت پیش بیمارستان لاله تهران اعلام کرد مهرداد میناوند، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران که به این بیمارستان منتقل شده بود، به دلیل ویروس کرونا در شرایط وخیمی درگذشت.

در بیانیه بیمارستان آمده است که میناوند پس از وخیم شدن ۸۰٪ وضعیت ریه به بخش مراقبت های ویژه منتقل شده و از چند روز گذشته در خواب مصنوعی بوده است.

پزشک وی اظهار داشت: «ما به بهبود و بیداری ‌اش از بیهوشی صناعی او امیدوار بودیم، اما ناگهان سطح اکسیژن خون کاهش یافت و او درگذشت».

در روزهای اخیر انتقاداتی از سوی پزشکان در مورد عدم محرمانه بودن اطلاعات بیماران و نمایش غیرحرفه ای برخی پزشکان معالج در رادیو و یا سایت های رسانه های اجتماعی از وضعیت سلامتی بیماران مشهور صورت گرفته است.

 

انتقاد تند به دلیل امتناع از وارد کردن واکسن

 

پیشگامان رسانه های اجتماعی همچنین از سیاست ایران در رد واکسن های خارجی و اصرار در ساخت آنها به صورت محلی انتقاد کردند … که منجر به مرگ صدها نفر شد.

آنها گفتند که تولید واکسن به صورت محلی زمان زیادی را می برد و در این مدت بسیاری از دوستان و خانواده خود را از دست خواهیم داد.

 

زندگی و حرفه بازیکن تیم ملی

 

میناوند در ۹ آذر ۱۳۵۴در تهران متولد شد و در باشگاه های مختلفی مانند پرسپولیس، استورم گراتس، الشباب و سپاهان بازی می کرد. وی حدود ۷ سال برای تیم ملی بود که در آن ۶۷ بازی انجام داد و ۴ گل زد.

بلافاصله پس از انتشار خبر درگذشت میناوند سایت های رسانه های اجتماعی ایران پر از تصاویر و اخبار مربوط به ستاره فقید فوتبال شد و ورزشکاران ناباوری خود را از خبر تأسف بار مرگ ستاره سابق تیم ملی ایران ابراز داشتند.