سرمربی تیم ملی اسکی زنان
‌ممنوع ‌الخروجی سرمربی تیم ملی اسکی زنان از سوی همسرش

 

‌ممنوع ‌الخروجی سرمربی تیم ملی اسکی زنان از سوی همسرش، سمیرا زرگری است سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان که توسط همسرش اجازه خروج از کشور را ندارد. این تیم صبح دیروز برای شرکت در مسابقات جهانی تهران را به مقصد ایتالیا ترک کرد اما زرگری به دلیل ممنوعیت سفر نتوانست شاگردانش را همراهی کند.

‌ممنوع ‌الخروجی سرمربی تیم ملی اسکی زنان از سوی همسرش

موضوع جلوگیری از خروج ورزشکاران زن ایرانی از کشورز سوی همسرشان دوباره در سرخط خبرها قرار گرفته است. این بار اخبار مربوط به سمیرا زرگری. سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین زنان که اجازه خروج از کشور را ندارد.

سمیرا زرگری است سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان که توسط همسرش اجازه خروج از کشور را ندارد. این تیم صبح دیروز برای شرکت در مسابقات جهانی تهران را به مقصد ایتالیا ترک کرد اما زرگری به دلیل ممنوعیت سفر نتوانست شاگردانش را همراهی کند.

ممنوع‌الخروجی سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان به اختلاف‌های خانوادگی برمی‌گردد

اینکه چه مشکلی برای جلوگیری از خروج زرگری وجود داشت ، به تفصیل در صحن علنی قرار نگرفت و فدراسیون اسکیت در این باره توضیحی نداد.
پیگیری های ما نشان داد که جدایی مربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان به دلیل اختلافات خانوادگی مانند موارد قبلی بوده است.

یک منبع آگاه از فدراسیون اسکی گفت: مسئولان فدراسیون تمام تلاش خود را کردند تا بتوانند خانم زرگری را به همراه تیم به ایتالیا اعزام کنند اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد.

“ما حتی با ایتالیا توافق کردیم که اگر خانم زرگری در آخرین لحظه اجازه خروج از کشور را می گرفت ، ما فوراً برای ایشان ویزا بگیریم.”