یک شکلات

سرهنگ پرویز نظری، رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه، از کشته شدن یک خریدار در یکی از خیابان های کرمانشاه در آستانه عید نوروز بر اثر یک شکلات خبر داد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه اظهار داشت که قتل ناگوار ظهر دیروز در بازار آجیل فروشی در یکی از خیابان های شهر کرمانشاه و در شب عید رخ داد که فروشنده با چاقو به شکم جوانی ۲۵ ساله ای برخورد کرد.

سرهنگ نظری فاش کرد: «پس از مراجعه جوانی ۲۵ ساله به یکی از آجیل فروشی های خیابان یاد شده، این جوان پیش از خرید و برای تست کردن اقدام به باز کردن یک عدد شکلات می کند اما با واکنش صاحب مغازه مواجه می‌ شود».

وی ادامه داد که به دنبال این اقدام میان فروشنده و خریدار، درگیری لفظی و سپس فیزیکی رخ داد که در این میان فرد خریدار با یک فقره اسلحه سرد (چاقو) اقدام به وارد کردن یک ضربه به شکم فرد فروشنده ۲۴ ساله می کند.

سرهنگ نظری اظهار داشت كه تعدادی از شهروندان فروشنده مجروح را به بیمارستان منتقل کردند اما، وی با وجود تلاش پزشکان برای نجات وی، به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. و در آن زمان خریدار ضارب به سرعت از محل متواری کرد.

وی تاکید کرد: «با گزارش موضوع به پلیس آگاهی، کارآگاهان به سرعت وارد عمل شده و با انجام کارهای اطلاعاتی تنها ساعتی پس از وقوع جنایت موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل متواری شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را دستگیر می کنند».