ایستگاه متروی

منابع آگاه فاش کردند که سپاه پاسداران برای ساختن ایستگاه مترو جعلی هزینه میلیاردی کرده و بدون دلیل مخفی شده است.

پایگاه خبری نصر، که اخبار مربوط به استان‌های شمال غرب کشور را منتشر می‌کند، گزارش داد که قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران یک ایستگاه متروی شهری در شهر تبریز ساخته و از دیدگان پنهان شده است.

گزارش پایگاه خبری تایید کرد که این ایستگاه پس از سه سال فعالیت عمرانی و هزینه های میلیاردی به دلایل نامعلومی و بدون ارائه هیچ دلیل، کاملاً مخفی شده است.

روح الله دهقان نژاد، عضو شورای اسلامی شهر تبریز، اعلام کرد که ساخت ایستگاه متروی تبریز نزدیک به بیست سال پیش آغاز شد و میلیاردها دلار هزینه شد اما با وجود این هنوز این پروژه به اتمام نرسیده است.

نماینده تبریز اضافه کرد: «مقامات کشور علت عدم تکمیل و امکان بهره‌برداری از خط متروی تبریز وقوع حادثه‌ای در سال گذشت عنوان می‌شود، اما تاکنون هیچ گزارشی از این موضوع به صورت روشن و واضح ارائه نشده و مقصرین شناسایی نشده‌اند».

دهقان نژاد فاش کرد که عملیات خاکبرداری که در نزدیکی ایستگاه انجام شد پس از سه سال کاوش پنهان شد و مشخص نیست چرا به یکباره از دید عموم پنهان و فعالیت آن بدون ارائه توضیحی متوقف شده است.

تاکنون هیچ واکنشی از سوی دولت جمهوری اسلامی یا سپاه پاسداران در مورد اینکه چرا این ایستگاه مترو مخفی شده و این میلیاردها کجا رفته اند، دریافت نشده است.