تصادف

عارف شرهانی، مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، از علت تصادف زنجیره ای بیش از ۵۰ خودرو در جاده بهبهان – رامهرمز خبر داد.
شرهانی علت تصادف زنجیره ای بیش از ۵۰ دستگاه خودرو را توضیح کرد و گفت که تاکنون ۴ نفر کشته و ۲۷ نفر زخمی شده اند.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی تصریح کرد که اورژانس بهبهان از زمان وقوع این حادثه عملیات امداد و نجات را اجرا کرده است و نیروهای اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز آماده پذیرایی از هرگونه مجروح و مصدوم هستند.

وی اظهار داشت: «صبح امروز، ۲۰ دی‌ماه، در تماس با سامانه ۱۱۵ خبر تصادف زنجیره‌ای بیش از ۵۰ خودرو در محور بهبهان –رامهرمز روبه‌روی روستای دودانگه بهبهان اطلاع‌رسانی شد».

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث اهواز ادامه داد: «متاسفانه، در پی این حادثه چهار خودرو در آتش سوختند. تاکنون این حادثه سه کشته داشته است و این حادثه به علت مه‌آلودگی رخ داده است».

به نوبه خود، علی پهلوان، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان نیز با تایید این خبر گفت که این حادثه تاکنون ۴ کشته و ۲۷ مجروح داشته است.

معاون امداد و نجات هلال احمر اضافه کرد: «پس از کسب اطلاع از این حادثه، سه تیم عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر از شهرستان بهبهان به منطقه اعزام شده‌اند».