اعتراضات+اصفهان
"انقلاب تشنگی" در اصفهان..هشدار مسئولان به مردم: با هرگونه تجمع برخورد می‌کنیم!

“انقلاب تشنگی” پس از فراخوان ها برای ادامه اعتراضات در اصفهان، در روز جمعه، چندین مقام اصفهانی هشدار دادند که «با هرگونه تجمع غیرقانونی برخورد مى كنيم» 

“انقلاب تشنگی” در اصفهان..هشدار مسئولان به مردم: با هرگونه تجمع برخورد می‌کنیم!

 پس از فراخوان ها برای ادامه اعتراضات در اصفهان، در روز جمعه، چندین مقام اصفهانی هشدار دادند که «با هرگونه تجمع غیرقانونی برخورد مى كنيم» و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در روز جمعه از ممنوعیت تردد در محدوده اطراف پل خواجه خبر داد.

معاون دادستان اصفهان در اطلاعیه‌ای با تایید برخورد با هرگونه تجمع در اصفهان، افزود: مردم اصفهان از حضور در تجمعات خودداری و مراقب «سوء استفاده از مخالفان» باشند.

اگر کسی در جریان اعتراضات اقدام مخرب داشت، می‌توان به او تیراندازی کرد!

تظاهرات هفته گذشته اصفهان با سرکوب شدید نیروهای امنیتی و انتظامی مواجه شد و گزارش های زیادی از تعداد بالای مجروحان و بازداشت شدگان منتشر شد.

موسی غضنفرآبادی، رئیس کمیسیون حقوقی مجلس در گفت و گو با رویداد۲۴ با اشاره به اعتراضات در اصفهان، گفت: اگر کسی در جریان اعتراضات اقدام مخرب داشت، می‌توان به او تیراندازی کرد.

سازمان عفو بین‌الملل خواستار اجرای عدالت در حق مجروحان سرکوب اعتراض ها در اصفهان شد

ما خواستار اجرای عدالت برای معترضان و عابران در اصفهان هستیم که توسط نیروهای امنیتی ایران به طور غیرقانونی برای سرکوب اعتراضات مسالمت آمیز شلیک کردند، مجروح شدند.

ناپدید شدن اصفهان!

به دلیل فرونشست شدید زمین در اصفهان، برخی کارشناسان بر این باورند که اگر راه حلی فوری و موثر اندیشیده نشود، تا ده سال آینده این شهر غیرقابل سکونت خواهد شد.

مردم می دانند که دولت نه مایل است و نه قادر به رسیدگی به شکایات آنها است، زیرا در واقع مسئول ایجاد آنها است. از این رو، شعارهای آنها کل نظام را هدف قرار داده و معتقدند که تغییر رژیم راه حل نهایی مشکلات آنهاست.