خودکشی
خودکشی یک دختر نوجوان در تهران

خودکشی یک دختر نوجوان در تهران، در آذرماه سال جاری دختری 16 ساله در تهران با حلق آویز كردن اقدام به خودكشی كرد و پس از یک هفته مراقبت های درمانی در بیمارستان درگذشت. سازمان پزشکی قانونی اعلام کرده است که نسبت نوجوانان ایرانی در خودکشی های سالانه بیش از 7 درصد است.

خودکشی یک دختر نوجوان در تهران

در آذرماه سال جاری دختری 16 ساله در تهران با حلق آویز كردن اقدام به خودكشی كرد و پس از یک هفته مراقبت های درمانی در بیمارستان درگذشت. سازمان پزشکی قانونی اعلام کرده است که نسبت نوجوانان ایرانی در خودکشی های سالانه بیش از 7 درصد است.

در آذرماه سال جاری ، والدین نرگس مطلب پور ، ۱۶ ساله دخترشان را حلق آویز از چهارچوب در مشاهده کرده اند.
اکبر باقری ، عموی نرگس ، گفت: “خواهر و دوست نرگس آن روز چندین بار تماس گرفتند ، اما او جواب نداد. آنها نگران هستند و به خانه می روند. اما نرگس را درحالی که شیشه بالای در اتاق را شکسته بوده است و با چادر مادرش خودکشی کرده بود را می بینند و او را به بیمارستان امام حسین منتقل می کنند.

سهم نوجوانان ایرانی از خودکشی های سالانه ا بیش از ۷ درصد

دایی نرگس گفت: “خواهرزاده ام حدود یک هفته در بخش مراقبت های ویژه بستری بود.” “پزشکان بسیار تلاش کردند تا او را به زندگی برگردانند ، اما در پایان او بر اثر مرگ مغزی درگذشت و همه امیدهای ما شکسته شد.”

دکتر ساناز دهقانی ، رئیس واحد پیوند اعضا در بیمارستان سینا تهران ، می گوید: “با رضایت والدین ، ​​بیمار فوت شده از مغز از بیمارستان امام حسین به بیمارستان سینا منتقل شد تا اعضای بدن وی به بیماران نیازمند اهدا شود.”

سازمان پزشکی قانونی اعلام کرده است که نسبت نوجوانان ایرانی در خودکشی های سالانه بیش از 7 درصد است.