قتل عام خانوادگی
قتل عام خانوادگی و خودکشی کارمند بانک در ایلام

قتل عام خانوادگی و خودکشی، صبح امروز پدری با سلاح شکاری پس از کشتن همسر و دو فرزندش با سلاح شکاری به زندگی خود پایان داد.

قتل عام خانوادگی و خودکشی کارمند بانک در ایلام

قتل عام خانوادگی و خودکشی کارمند بانک در ایلام، صبح امروز پدری با سلاح شکاری پس از کشتن همسر و دو فرزندش با سلاح شکاری به زندگی خود پایان داد.

به گزارش شهر آرانیوز ، فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت:صبح امروز و با استفاده از سلاح پدری پس از کشتن همسر و دو فرزندش با سلاح شکاری به زندگی خود پایان داد.

سرهنگ جمال موسوی با اعلام این خبر بيان كرد: ساعاتی پیش و پس از تماس های مردمی با اورژانس پلیس 110 در خصوص قتل در یکی از محله های ایلام ، عوامل بلافاصله به محل اعزام شدند.

پدر خانواده کارمند شعبه بانکی در ایلام بود.

وی افزود: با حضور مأموران در محل اين حادثه مشخص شده كه پدری به دلیل مشکلات خانوادگی همسر و دو فرزند خود را با سلاح شکاری کشته و سپس با همان سلاح به زندگی خود پایان داده است.

پدر خانواده کارمند شعبه بانکی در ایلام بود. وی پس از کشتن خانواده اش (همسر و فرزندانش) با سلاح گرم ، در حضور شعبه بانک ، تهدید کارمندان و درگیری لفظی خودکشی می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام خاطرنشان کرد: هم اکنون با حضور مأموران پلیس در این شهرستان ، امنیت در محل برقرار شده و اجساد قاتلان و مقتولین جهت طی مراحل قانونی به پزشکی قانونی تحویل داده شده اند.