چرا یک کرمانی دوازده نفر از اعضای خانواده خود را به قتل رساند؟
چرا یک کرمانی دوازده نفر از اعضای خانواده خود را به قتل رساند؟

چند روز بعد از آنکه یک جوان کرمانی دوازده نفر از اعضای خانواده خود را به قتل رساند، حالا رسانه‌های داخلی ایران جزئیات جدیدی از این ماجرا را منتشر کرده‌اند.

چرا یک کرمانی دوازده نفر از اعضای خانواده خود را به قتل رساند؟

روزنامه اعتماد جزئیاتی از کشته شدن ۱۲ نفر از اعضای یک خانواده، در شهرستان فاریاب کرمان منتشر کرد و نوشت: حدود ده سال پیش ضارب که آن زمان دوازده سال داشت، شاهد قتل خواهرش به دست پدرش بود.

این رخداد، که موجب کینه و اختلاف او با خانواده اش شده بود، باعث شد تا در روز حادثه، او پدر، مادر، سه برادر، دو خواهر، برادرزن و چهار نفر از برادرزاده های خود را با استفاده از سلاح گرم به قتل برساند.

بر اساس این گزارش، قاتل که اسمش بهرام بوده، ۲۲ ساله و معلم بوده و به دلیل اختلافات خانوادگی، با استفاده از سلاح گرم، ۱۲ نفر از اعضای خانواده اش را کشت. قاتل در جریان عملیات دستگیری و درگیری مسلحانه با نیروهای پلیس، به ضرب گلوله کشته شد.

قبلا رئیس کل دادگستری کرمان گفته بود بامداد شنبه ۲۷ بهمن یک فرد ۳۰ ساله با اسلحه کلاشنیکف ۱۲ تن از اعضای خانواده خود را در روستای مزرعه امام و ادوری به قتل رساند.

۲ نفر از فوتی‌ها پدر و مادر، ۳ نفر از فوتی‌ها برادر، ۲ نفر از فوتی‌ها خواهر، یک نفر از فوتی‌ها زن برادر و ۴ نفر از فوتی‌ها برادرزاده‌های قاتل بوده‌اند.