هستی مهدوی‌فر: «همه ما معترضیم به هزار و یک چیز. می‌خواهيد همه ما را اعدام كنيد؟ از اين هشتاد و پنج ميليون شايد ده میلیون برایتان ماند. دقیقا با این شاید ده میلیون چه کار می‌خواهید بکنید؟»

هستی مهدوی‌فر: همه ما معترضیم به هزار و یک چیز. می‌خواهيد همه ما را اعدام كنيد؟

هستی مهدوی‌فر، بازیگر سینما، در یک پست اینستاگرامی در واکنش به اعدام‌های اخیر از سوی جمهوری اسلامی، نوشت: «همه ما معترضیم به هزار و یک چیز. می‌خواهيد همه ما را اعدام كنيد؟ از اين هشتاد و پنج ميليون شايد ده میلیون برایتان ماند. دقیقا با این شاید ده میلیون چه کار می‌خواهید بکنید؟»

سه جوان متهم در پرونده خانه اصفهان اعدام شدند

سه جوان متهم در پرونده خانه اصفهان اعدام شدند؛ در حالی که مردم در داخل و خارج از ایران و جوامع بین‌المللی با اقدامات مخالفت مواجه بودند، دستگاه قضایی روز جمعه سه متهم در پرونده معروف به “خانه اصفهان” را اعدام کرد.

مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد که حکم اعدام صالح میرهاشمی، مجید کاظمی شیخ شبانی و سعید یعقوبی کردسفلی بامداد روز جمعه ۲۹ اردیبهشت به اجرا درآمده است.

دستگاه قضایی در توجیه اعدام این سه نفر آنها را به عنوان “تروریست” دسته‌بندی کرده و به صورت تکراری بیان کرده که آنان در قتل سه نفر از ماموران امنیتی و نیروهای انتظامی ایران نقش داشته‌اند.