معلم معترض
معلم معترض در کرج: نیروهای امنیتی همسر من را با ضرب و شتم بردند

معلم معترض در کرج: نیروهای امنیتی همسر من را با ضرب و شتم بردند؛ یکی از معلمان روز سه شنبه در تجمعی در کرج گفت: نیروهای امنیتی همسرمن که یک دکتر با سی سال سابقه است را با ضرب و شتم با خود بردند. 

معلم معترض در کرج: نیروهای امنیتی همسر من را با ضرب و شتم بردند

یکی از معلمان روز سه شنبه در تجمعی در کرج گفت: نیروهای امنیتی همسرمن که یک دکتر با سی سال سابقه است را با ضرب و شتم با خود بردند. مگر دزد بوده؟ آیا او دزد بود؟ ۳۰۰۰ میلیارد اختلاس کرده؟ معلمان در همراهی با شعار «فریاد فریاد از این همه بیداد» سر دادند.

بازداشت چند معلم در دومین تجمع اعتراضی معلمان

گزارش ها حاکی از آن است که تعدادی از معلمان معترض در شهرهای مختلف ایران در تجمعات روز سه شنبه سوم اسفندماه بازداشت شده اند.

علی حسن بهامین معلم و فعال صنفی ساکن یاسوج، سولماز فیض الله زاده از اعضای کانون صنفی معلمان استان البرز ومنیژه نعمتی از فعالان صنفی استان فارس بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند.

در دومین روز از اعتراضات سراسری معلمان در هفته‌های اخیر، هزاران معلم در شهرهای مختلف ایران شاهد تجمع معلمان حداقل در شهرهای مختلف از جمله سنندج، اصفهان، بوشهر، تهران، لرستان، مرکز، البرز، فارس، گیلان همدان، یزد، کهگیلویه و بویراحمد و کرمانشاه تجمع کرده‌اند.

در این تجمعات شعارهایی همچون از این همه بیداد، فریاد فریاد»، «معلم می‌میرد، ذلت نمی‌پذیرد»، «شاغل و بازنشسته، اتحاد، اتحاد»، «معلم زندانی، آزاد باید گردد» و «با اهل ادب هر که درافتاد ورافتاد» سر داده می شد.