کشته شدن

اسناد پلیس ایالت نیومکزیکو جزئیات جدیدی را در مورد تیراندازی و کشته شدن فیلمبردار و کارگردان با شلیک ستاره هالیوود “الک بالدوین” فاش کرد.

دیروز روزنامه های آمریکایی گزارش دادند که بازیگر و ستاره هالیوودی “الک بالدوین” هنگام فیلمبرداری جدیدترین فیلم خود «راست/ Rust» با شلیک تفنگ صحنه باعث مرگ فیلمبردار فیلم و مجروح شدن کارگردان شد.

هالینا هاچینز، مدیر فیلمبرداری

هالینا هاچینز، مدیر فیلمبرداری و جوئل سوزا، کارگردان فیلم مورد اصابت گلوله قرار گرفتند، اما متاسفانه هالینا، که با هلی‌کوپتر به بیمارستان برده شد، جان خود را از دست داد، در حالی که کارگردان فیلم که در بیمارستان بستری بود، مرخص شده است.

کشته شدن
الک بالدوین در حال شوکه

به گفته مقامات پلیس سانتافه، هیچ اتهامی علیه “الک بالدوین”، که در پی حادثه کشته شدن فاجعه‌بار شوکه و غمگین شد و در جریان تحقیقات به طور کامل با مقامات همکاری می کرد، مطرح نشده است.

جوئل سوزا، کارگردان فیلم

آنها همچنین اضافه کردند: «یکی از دستیاران کارگردان که تفنگ را به بالدوین داد، گفت که این تفنگ ایمن است، اما وی نمی داند که گلوله های واقعی در تفنگ بود. و بنابراین، بالدوین پس از تأیید اینکه او به اشتباه شلیک کرده است آزاد شد».

بالدوین در حال تماس با پلیس

پلیس ایالت نیومکزیکو نام دستیار کارگردان را که تفنگ را به الک بالدوین داده بود، اعلام نکرد و گفت که دستیار کارگردان تاکید کرد که نمی داند که این تفنگ نمایشی، حاوی مهمات بود.