قتل هولناک عروس و داماد در روستای قلعه دختر
قتل هولناک عروس و داماد در روستای قلعه دختر

در روستای قلعه دختر، جوانی ۲۱ ساله پس از برخورد با مخالفت نامزد ۱۶ ساله‌اش، با شلیک گلوله به دم جان باخت

قتل هولناک عروس و داماد در روستای قلعه دختر

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه گفت: به گفته خانواده، این جوان مدتی بود که بر سر مسائلی با نامزد ۱۶ ساله اش اختلاف داشتند.

سرهنگ موسوی، درباره حادثه ای که شب گذشته در روستای قلعه دختر رخ داد، اظهار کرد که یک دختر ۱۶ ساله و یک جوان ۲۱ ساله شب گذشته به دلیل تیراندازی با گلوله‌ها، در اثر جراحاتی که دیدند، فوت کردند.

دختر خاله و پسرخاله، با نام‌های “ش” و “م”، مدتی پیش بعد از مراسم خواستگاری و نامزدی، قرار بود زندگی مشترک خود را آغاز کنند. اما پس از مخالفت دختر نامزد، خشم داماد باعث شد که به این عمل وحشیانه بپردازد.

ماجراى اين حادثه

به گفته دایی عروس و داماد، چند وقت پیش جشن نامزدی آن‌ها برگزار شده بود. اما عروس چند وقت قبل از وقوع حادثه، می‌گفت آمادگی شروع زندگی را ندارد و دلش می‌خواهد زندگی مشترک خود را آغاز کند.

او با اشاره به عصبانیت داماد در پاسخ به تصمیم عروس، افزود: ما مراقب بودیم که داماد تصمیم خطرناکی نگیرد. همچنین، داماد خانه‌ای را اجاره کرده بود و به نظر او دلیلی برای تاخیر در مراسم عروسی وجود نداشت.

دایی عروس و داماد گفت که بخاطر نارضایتی عروس از شروع زندگی مشترک، بین این زوج اختلاف و بحث‌هایی شکل گرفته بود. اما دیشب داماد با استفاده از اسلحه‌ای که قبلا تهیه کرده بود، به خانه عروس رفت و پس از قتل عروس با شلیک گلوله به ناحیه سر، به زندگی خود پایان داد.