سیل
فوت دو نفر در پی وقوع سیل در شهرها و روستاهای جنوب استان فارس

همزمان با خسارات گسترده سیل در استان های فارس و هرمزگان،مقام‌های هلال احمر و اورژانس از کشته شدن دست کم دو نفر و زخمی شدن ۴ نفر در جریان سیل در شهرهای داراب، لامرد، لار، گراش، مهر و اوز استان فارس خبر دادند. 

لحظه اى طغیان دریا در بلوار ساحلی امام سجاد، واقع در محلۀ پشت‌شهر بندرعباس

لحظه اى طغیان دریا در بلوار ساحلی امام سجاد، واقع در محلۀ پشت‌شهر بندرعباس

بارش شدید باران و سیل در جاری شدن سیل و طغیان رودخانه در کهنوج، پارسیان، دشتی، لامرد، خرمشهر، بندرعباس زندگی مردم را مختل کرد.

فوت دو نفر در پی وقوع سیل در شهرها و روستاهای جنوب استان فارس

 مقامات هلال احمر و اورژانس از کشته شدن دست کم دو نفر و زخمی شدن ۴ نفر در جریان سیل در شهرهای داراب، لامرد، لار، گیراش، مهر و اوز در استان فارس خبر دادند.

به گفته مهدی خوبیار، معاون امداد هلال احمر استان فارس، در پی طغیان فصلی رودخانه لامرد، سه خودروی حامل ۹ سرنشین در این سیل گرفتار شدند.

مسئول هلال احمر استان فارس افزود: نیروهای امدادی هلال احمر از لامرد و مهر به محل توقف سه خودرو در سیلاب اعزام شدند که پس از تلاش های مستمر توانستند جان ۸ نفر را نجات دهند، اما در این بین یکی از سرنشینان خودروهای گرفتار در سیل جان خود را از دست داد.
خوبیار گفت: در پی وقوع سیل در شهرهای جنوبی استان فارس و درخواست امداد رسانی فوری شبانه در شهرستان های لامرد، لار، گراش، مهر و اوز، نیروهای امدادی هلال احمر که از قبل در آماده باش کامل قرار داشتند به مناطق درگیر سیل اعزام شده‌اند.