مردم معترض در چهار محال و بختیاری
شعار مردم معترض در چهار محال و بختیاری؛ "رضا شاه روحت شاد"

جمعی از مردم در چهارمحال و بختیاری امروز در اعتراض به بی آبی و انتقال آب از این استان تجمع کردند؛ معترضان در این تجمع شعارهایی مانند “دولت خودش مافیاست” و شعار “رضا شاه روحت شاد” سر داده شد.

شعار مردم معترض در چهار محال و بختیاری؛ رضا شاه روحت شاد

شعار مردم معترض در چهار محال و بختیاری؛ “رضا شاه روحت شاد” ؛ جمعی از مردم در چهارمحال و بختیاری بار دیگر در نقاطی از شهرکرد مرکز این منطقه در اعتراض به بی آبی و انتقال آب از این استان تجمع کردند.

 تظاهرکنندگان در این تجمع شعارهای ضد حکومتی سر دادند. بر اساس عکس ها و فیلم های منتشر شده، تجمع کنندگان روز چهارشنبه چهارم آذرماه در مقابل دفتر فرماندار چهارمحال و بختیاری تجمع کردند.

معترضان در این تجمع شعارهایی مانند «بردن آب محاله؛ اینجا چهار محاله» سر دادند. آنها همچنین شعارهایی مانند «دولت خودش مافیاست» سر دادند. شعار رضا شاه روحت شاد نیز در مقابل دفتر فرمانداری شهرکرد سر داده شد.

فریاد «رضاشاه روحت شاد» در مقابل استانداری چهارمحال و بختیاری

نیمی از مردم استان چهارمحال و بختیاری مشکل تامین آب شرب دارند

بر اساس آمار رسمی اعلام شده از سوی صداوسیما نیمی از جمعیت استان چهارمحال و بختیاری مشکل تامین آب شرب دارند و ۳۰۰ روستای این استان با تانکر آبرسانی می شود.

 اعتراضات اخیر از روز یکشنبه در چهارمحال و بختیاری آغاز شد و جمعی از مردم استان مقابل فرمانداری شهرکرد تجمع کردند.

خبرگزاری ایسنا در همان روز نوشت که تجمع کنندگان خواستار توقف پروژه های انتقال آب از جمله تونل بهشت ​​آباد، گلاب، سد و کوهرنگ ۳ شدند و تاکید کردند که اگر قرار است آب از این استان به اصفهان منتقل شود. و یزد، باید فقط برای مصارف شرب و نه برای مصارف صنعتی است.