دلار رکورد جدیدی ثبت کرد؛ دلار از ۵۲ هزارتومان هم عبور کرد
دلار رکورد جدیدی ثبت کرد؛ دلار از ۵۲ هزارتومان هم عبور کرد

دلار رکورد جدیدی ثبت کرد؛ قیمت سکه تماما روز پنجشنبه چهارم اسفند از مرز ۳۰ میلیون تومان گذشت و دلار آمریکا به بیش از ۵۲ هزار تومان رسید.

دلار رکورد جدیدی ثبت کرد؛ دلار از ۵۲ هزارتومان هم عبور کرد

در ادامه جهش مستمر ارزش ارز و طلا در بازار ایران، قیمت سکه تماما روز پنجشنبه چهارم اسفند از مرز ۳۰ میلیون تومان گذشت و دلار آمریکا به بیش از ۵۲ هزار تومان رسید.

قیمت دلار در بازار جدید راه اندازی شده توسط دولت در معاملات امروز ۴۱۷۰۰ تومان بود که نسبت به روز گذشته ۰.۳۶ درصد افزایش داشت، قیمت سکه و طلا نیز افزایش یافت و رکوردهای تاریخی جدیدی را ثبت کرد.

قیمت دلار در بازار آزاد با عبور از مرز ۵۲ هزارتومان به ۵۲ و ۵۰۰ هزارتومان رسید.

ما داریم اینجا می‌میریم، فشار اقتصادی در حد فروپاشی است

مهدی یزدانی خرم، روزنامه‌نگار و نویسنده، در پستی تکان‌دهنده اینستاگرامی از تورم افسارگسیخته ایران انتقاد کرد و نوشت: «آنچه قیمت‌ها برای اکثر ما می‌آورند گرانی نیست که فروپاشی ا‌ست».

وی با انتقاد از اینکه با وجود این، «سیاستمداران بی‌کفایت، زورگو و کذاب و بی‌حیثیت کک‌شان هم نمی‌گزد»، اشاره کرد: «اینجا داریم می‌میریم و این شوخی نیست و قابل تحمل نیست».

یزدانی خرم افزود: گرانی، نبودِ بسیاری از چیزها برای یک زندگی عادی فراتر از حد مجاز است، زیرا حتی با این شرایط نمی‌شود مرگی معمولی هم داشت. ما داریم تقاص چه چیزی را پس می‌دهیم؟ برای چه باید این همه رنج بکشیم؟