مهدی یراحی
دستور حذف آهنگ مهدی یراحی درباره اعتراضات آبان!

کارگروه تعیین مصادیق و محتوای مجرمانه دستور حذف آهنگ «وداع بعد از رفتن» از مهدی یره‌ای خواننده و آهنگساز ایرانی را از سایت‌های داخلی صادر کرده است. این خواننده پیش از این در حمایت از قربانیان اعتراضات سراسری آبان ۹۸ و مادران دادخواه این قطعه را در صفحه شخصی خود منتشر کرده بود.

دستور حذف آهنگ مهدی یراحی درباره اعتراضات آبان!

بهمن بابازاده، خبرنگار موسیقی،‌ با انتشار ویدئویی در توییتر نوشت: کارگروه تعیین مصادیق و محتوای مجرمانه دستور حذف آثار مهدی یراحی خواننده را از سایت‌ها و رسانه‌های داخلی صادر کرده است.

در این دستور به قطعه «وداع بعد از رفتن» یراحی در مورد اعتراضات سراسری آبان ۹۸ ارجاع شد.

بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود از دستور حذف اثر مهدی یراحی خواننده و آهنگساز ایرانی از سایت ها و رسانه های داخلی خبر داد. آقای یراحی پیش از این در سالگرد اعتراضات آبان ۹۸ سراسر کشور را در حمایت از کشته شدگان آبان و مادران دادخواه، آهنگ «وداع بعد از رفتن» را در صفحه شخصی خود منتشر کرده بود.

و مهدی یراحی پیش از این به دلیل صحبت در مورد برخی از مسائل از اجرا در تمامی کنسرت های خود منع شده بود و با وجود اخذ مجوز تمامی کنسرت های وی لغو شد. پیش از این در تاریخ ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۷ این خواننده ممنوع الکار و موسسه جام سبز به عنوان کاندیدای ساخت موزیک ویدیو قطعه “پاره سنگ” از وزارت فرهنگ و ارشاد تعلیق شده بود.