خامنه‌ای هیاتی را برای ابلاغ
خامنه‌ای هیاتی را برای ابلاغ "سلام خود" به زاهدان فرستاد!

خامنه‌ای هیاتی را برای ابلاغ “سلام خود” به زاهدان فرستاد؛ با گذشت بیش از ۴۰ روز از کشتار زاهدان توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی، گزارش شد که هیئتی از سوی رهبر جمهوری اسلامی برای “ابلاغ سلام او” به مرکز استان سیستان و بلوچستان رفته است.

خامنه‌ای هیاتی را برای ابلاغ “سلام خود” به زاهدان فرستاد!

با گذشت بیش از ۴۰ روز از کشتار زاهدان توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی، گزارش شد که هیئتی از سوی رهبر جمهوری اسلامی برای “ابلاغ سلام او” به مرکز استان سیستان و بلوچستان رفته است.

رسانه های جمهوری اسلامی ایران گزارش دادند که هیئت مذکور به سرپرستی محمدجواد حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و از خطیبان موقت نماز جمعه تهران عصر شنبه ۲۱ آبان وارد زاهدان شد.

خبرگزاری ایسنا به نقل از رئیس این هیئت در فرودگاه زاهدان گفت: خدا را شاکریم که از سوی دوست، برای دیار دوست و دوستان، حامل سلام و پیام هستیم.

سیستان و بلوچستان

در حالی که رهبر نظام را «دوست» و سیستان و بلوچستان را «دیار دوست و دوستان» می‌خواند، نیروهای تحت رهبری علی خامنه‌ای که فرمانده کل قوا نیز هست، در دو ماه اخیر یکی از شدیدترین سرکوب‌گری‌ها را علیه مردم زاهدان روا داشته‌اند.

محمد جواد الحاج علی اکبری مدعی شد که رهبر نظام از «حوادث پیش آمده دچار اندوه و ناراحتی شده» و او با هدف دلجویی از خانواده‌های شهیدان و جان‌باختگان راهی این ماموریت شده است.