مردم ایران
ابراهیم رئیسی

مردم ایران در شبکه های اجتماعی به ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به دلیل ادعای نداشتن خودروی شخصی است، حمله کردند.

حجت‌ الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه ایران و نامزد اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت که وی خانه ای ۱۴۰ متر دارد و خودروی شخصی ندارد.

 رئیس قوه قضائیه ایران افزود که همسرش خودروی شخصی را دارد اما این خودرویی ساخت ایران است زیرا از اقتصاد محلی حمایت می كند.

اظهارات رئیسی طی سخنانی در برنامه “صدای جوان” در “رادیو جوان” بود و  در پاسخ به سوالی درباره زندگانی خود توضیح داد: «بنده تولد سال ۱۳۳۹ هستم و ۳۷ سال است که ازدواج کردم و دو دختر به سن‌های ۳۳ و ۲۶ دارم».

کاندیدا سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: «منزل من ۱۴۰ متر است و خودروی شخصی ندارم ولی همسرم یک خودروی ایرانی دارد».

اظهارات رئیسی باعث تمسخر و عصبانیت مردم ایران در شبکه های اجتماعی شد و وی را به دروغگویی و عدم شفافیت متهم کرد و تأکید کردند که رئیسی یکی از ارکان اصلی فساد در ایران است.

بعضی از آنها گفتند: «بنظر من اگر نداری پس بی عرضه هستی.. از بیست سالگی داری کار میکنی ماشاالله جای خوبی هم کار میکردی.. پس اگر نتونستی یک ماشین برای خودت بخری بی عرضه هستی و لیاقت رئیس جمهور شدن نداری».