حادثه دردناک
حادثه دردناک/ کشف جسد دختر جوان در خیابان

حادثه دردناک/ دختر جوانی در درگیری با یک زوگیرخشن مجروح شد و پس از بیرون رفتن و تصمیم به ترک خانه در بیمارستان بستری شد، اما ترس برادر از اینکه خواهرش دوباره مورد تعرض قرار گیرد و مشاجره آنها در نهایت منجر به جنایت دردناکی بود که قربانی آن دختر جوان بود.

حادثه دردناک/ کشف جسد دختر جوان در خیابان

رسیدگی به این پرونده از روز یکشنبه ۲۳مردادماه با پیدا شدن جسد دختری ناشناس در خیابان مرداماد آغاز شد. درحالی در پیاده‌رو پیدا شد که هیچ‌گونه مدارک شناسایی همراه وی نبود. از سویی آثارزخم و خراشیدگی روی بدن وی نشان می‌داد که او به قتل رسیده است.

در این شرایط جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات تیم جنایی پایتخت برای شناسایی هویت وی و عامل این جنایت آغاز شد. در ابتدا ماموران به محل رفتند و دوربین های مداربسته اطراف را بررسی کردند.

همانطور که مشخص بود صبح روز یکشنبه خانمی که پشت فرمان شماره ۲۰۶ بود در حوالی خیابان ميرداماد توقف کرد و سپس در حالی که راه می رفت جسد دختر بچه را از صندلی عقب ماشین به سمت پیاده و منتقل کرده و همانجا رهایش کرده بود. او سپس سوار بر خودروی ۲۰۶شده و از محل گریخته بود

جزييات اين حادثه

در این پرونده تیم جنایی استعلام شماره پلاک خودرو را به دست آوردند. بررسی ها نشان داد خودروی ۲۰۶ متعلق به مقتول است.

بدین ترتیب هویت او فاش شد. سپس ماموران به محل سکونت وی رفتند و متوجه شدند که دختر با مادر و برادرش زندگی می کند.

در تحقیقاتی که با خانواده این دختر انجام شد مشخص شد وی صبح روز حادثه سوار خودروی خود شده و برای آخرین بار از خانه خارج شده است.

قاتل کیست؟

ماموران چندین بار از برادر مقتول در مورد روز حادثه بازجویی کردند و متوجه شدند که اظهارات وی متناقض است. از سوی دیگر تحقیقات از همسایه ها نشان می دهد که پسر قبل از حادثه با خواهر (کشته شده) خود اختلاف داشته است به طوری که همسایه ها سر و صدای آنها گوش می دهند. در مرحله بعدی برای کشف اسرار این جنایت، بازپرسان جنایی تصاویر دوربین های مداربسته اطراف منزل مقتول را مورد بررسی قرار دادند و مشخص شد آخرین بار بامداد یکشنبه، فرد مقتول ۲۰۶ وارد پارکینگ ساختمان شده است.

این فرد لباس زنانه به تن داشت اما جثه او با جثه مقتول متفاوت بود. ماموران با بررسی فیلم ها متوجه شدند که این فرد برادر مقتول است که لباس زنانه پوشیده و پشت فرمان خودروی خواهرش نشسته است. او نقاب زده بود و همان فردی است که جسد خواهرش را در پیاده رو نزدیک مرداماد رها کرد. با این اطلاعات به پلیس تایید شد که غیر از برادر مقتول کسی متهم به قتل نیست و برای وی قرار بازداشت صادر شد.