حادثه تكان دهنده/ قتل دختر ۱۷ ساله به‌دست پدرش!
حادثه تكان دهنده/ قتل دختر ۱۷ ساله به‌دست پدرش!

گزارش ها حاکی از «قتل ناموسی» دخترى ۱۷ ساله توسط پدرش در اهواز است.

حادثه تكان دهنده/ قتل دختر ۱۷ ساله به‌دست پدرش!

یکشنبه ۱۳ آذر، روزنامه «آفتاب یزد» گزارش داد که یک دختر ۱۷ ساله اهوازی جمعه شب گذشته به دلیل «موارد ناموسی» توسط پدرش با چاقو کشته شد.

این گزارش می افزاید: پیدا شدن جسد این دختر در مقابل منزل شیخ طایفه: یک منبع آگاه گزارش داد ساعت ۲۰ روز جمعه ۱۱ آذر ماه مردی ۴۵ ساله اهل روستای علوی اهواز با در دست داشتن چاقوی خون‌آلود خود را به یکی از کلانتری‌های این شهرستان معرفی کرد و اظهار داشت که فرزندم معصومه كه حدوداً ۱۷ ساله را به دلیل ناموسی با چاقو به قتل رساندم و در یک ملحفه پیچیدم و در منزل شیخ‌مان واقع در خیابان کردونی انداختم.

بر اساس این گزارش، وی بلافاصله دستگیر و ماموران به محل اعزام و با جسد دختر نوجوان مواجه شدند.

کودک‌همسر

سینا قلندری خبرنگاری که پیش از این گزارشی از قتل یک کودک‌همسر به دست شوهر طلبه‌اش منتشر کرده بود و به همین دلیل که به ۲۷ ماه حبس تعزیری و ۲ سال محرومیت از فعالیت رسانه ای محکوم شده بود، در توییتی نوشت: معصومه در کودکی با فشار خانواده ازدواج می‌کند و چند وقت پیش از دست شکنجه‌های شوهرش به خانه پدر پناه می‌برد.

شوهر معصومه بدون هیچ دلیل و مدرکی ادعا می کند که معصومه به او خیانت کرده است و پدر ۴۵ ساله این دختر” برای حفظ آبرو با چاقو دخترش رو به قتل می‌رساند و جنازه‌اش را به نشانه‌ داشتن غیرت می‌برد جلوی خانه‌ شیخ طایفه”