خامنه‌ای با سرطان

همزمان با روز درختکاری و انتشار تصویری از رهبر جمهوری اسلامی در صفحه رسمی توییتر خود، کاربران توییتر از پایان جدال خامنه‌ای با سرطان پروستات متعجب شدند.

امروز یکشنبه ۱۵ اسفند ماه، صفحه رسمی رهبر جمهوری اسلامی، علی خامنه ای، تصویری از او در حال کاشت درخت منتشر کرده بود. خامنه ای در عکس لاغر، ضعیف و به طرز محسوسی کم وزن ظاهر شد.

منابع آگاه نزدیک به خامنه‌ای تایید کردند که وضعیت سلامتی وی به دلیل سرطان پروستات وخیم شده است و فاش کردند که خامنه‌ای از زمانی حمله تروریستی به مسجد ابوذر در جنوب تهران و مجروح شدن خود در آن حادثه، از درد شدید در ناحیه کتف و بازو راست رنج می‌برد.

آن منابع آگاه نزدیک به خامنه‌ای همچنین به نقل از یک پزشک مشهور که مدتی با تیم پزشکی معالج خامنه ای کار می کرد، فاش کردند که رهبر رژیم از نوع خاصی و نادر از سرطان پروستات رنج می برد.

آنها توضیح دادند: «این نوع سرطان نادر باعث مرگ سریع فرد نمی شود، بلکه باعث می شود بیمار از درد شدید و خستگی به آرامی بمیرد».

شایان ذکر است که منابعی در تیم پزشکی خامنه‌ای قبلاً فاش کردند که یک پزشک چینی به خامنه‌ای توصیه کرده که شیمی‌درمانی شود، اما خامنه‌ای نپذیرفت زیرا  شیمی‌درمانی باعث ریزش موهای وی می‌شود، و بنابراین، دشمنان و مخالفان رژیم خود متوجه بیماری او خواهند شد.