تیراندازی با گلوله‌های جنگی به مردم جوانرود و پیرانشهر!
تیراندازی با گلوله‌های جنگی به مردم جوانرود و پیرانشهر!

تیراندازی با گلوله‌های جنگی به مردم جوانرود و پیرانشهر؛ نیروهای حکومتی امروز به سمت معترضان در جوانرود گلوله های جنگی مستقیم شلیک کردند.

تیراندازی با گلوله‌های جنگی به مردم جوانرود و پیرانشهر!

بر اساس ویدئوهای منتشر شده در شبکه های اجتماعی، نیروهای حکومتی امروز به سمت معترضان در جوانرود گلوله های جنگی مستقیم شلیک کردند. در این ویدئوها صحنه هایی از کشته و زخمی شدن معترضان دیده می‌شود.

امروز دوشنبه جمعیت زیادی از مردم جوانرود در استان کرمانشاه با سر دادن شعارهای ضد حکومتی در مراسم خاکسپاری کشته شدگان اعتراضات در این شهر شرکت کردند.

دو نفر کشته و بیش از ۱۰ نفر زخمی شدند

بهاالدین ویسی، جوان ۱۶ ساله و عرفان کاکایی ۵۰ ساله دبیر ورزش عصر یکشنبه بر اثر شلیک مستقیم ماموران در جوانرود کشته شدند و مراسم تشییع آنها روز دوشنبه برگزار شد. پس از این مراسم نیروهای امنیتی در جوانرود به مردم تیراندازی کردند و فیلم ها حاکی از درگیری خشونت آمیز در این شهر است.

در همین حال، نهادهای حقوق بشری هه نگاو و شبکه حقوق بشر کردستان از کشته شدن دست کم دو نفر و زخمی شدن بیش از ۱۰ نفر در این شهر خبر دادند.

بیمارستان جوانرود به خون نیاز دارد

با افزایش تعداد کشته‌ها و زخمی معترضان در جوانرود و کرمانشاه، منابع مختلف خواستار انتقال خون به مراکز درمانی این شهر شده‌اند.

بیمارستان جوانرود به خون نیاز داره.