جو بایدن
توهین جو بایدن به خبرنگار فاکس نیوز در کاخ سفید!

توهین جو بایدن به خبرنگار فاکس نیوز در کاخ سفید؛ بایدن در حالی که متوجه نبود میکروفنش هنوز روشن است، اضافه کرد: “عجب احمق حرامزاده‌ای”

توهین جو بایدن به خبرنگار فاکس نیوز در کاخ سفید!

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران در کاخ سفید در پاسخ به سوال خبرنگار فاکس نیوز از عبارت توهین آمیز استفاده کرد

ماجرا از آنجا شروع شد که جو بایدن از جلسه شورای رقابت بیرون آمد وپیتر دوسی خبرنگار فاکس نیوز از او در مورد تأثیر تورم بر انتخابات میان دوره ای اآمریکا پرسید اینکه آیا از نظر بایدن تورم می‌تواند بر انتخابات میان دوره‌ای آمریکا تاثیر منفی بگذارد.

بایدن پاسخ داد: «تورم بیشتر، این یک دارایی بزرگ است. او در حالی که متوجه نبود میکروفنش هنوز روشن است، اضافه کرد: “عجب احمق حرامزاده‌ای”

یکی از خبرنگاران حاضر در صحنه گفت که به دلیل سر و صدا نمی توانست حرف های بایدن را بشنود، اما افزود: ااگر کنجکاو هستید که بدانید رئیس جمهور وقتی پیتر دوسی، خبرنگار فاکس نیوز از او در مورد تورم می پرسد، واقعاً چه احساسی دارد، به ویدیوی این رویداد گوش دهید.

واكنش اين خبرنگار چیست؟

دوسی در مصاحبه ای با فاکس نیوز، توهین بایدن به او را نادیده گرفت و با بی تفاوتی پاسخ داد و گفت: «هیچ کس هنوز چیزی را که او گفته است بررسی نکرده و متوجه نشده است که درست نیست.”».