تصاویر

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، با حمله به رسانه‌های خارجی و سیاست‌های شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد که حذف تصاویر قاسم سلیمانی در شبکه‌‌های اجتماعی دیکتاتوری رسانه‌ای است.

حمله خامنه‌ای به رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی خارجی بعدازظهر امروز، سه شنبه ۱۹ بهمن، در جریان سخنرانی در حضور نیروهای ارتش رخ داد.

خامنه ای خاطرنشان کرد: «در مقابل این تهاجم رسانه‌ای، جهاد تبیین یک فریضه قطعی و فوری است. در فضای مجازی که کلیدش دست آنها است، تحمل اسم و تصاویر سلیمانی را ندارند».

وی اظهار داشت: «سیاست قطعی رسانه‌های معاند، تحریف واقعیت‌ها با به کار بستن دروغ‌های حرفه‌ای است».

وی با حمله به رسانه های فارسی زبان خارج از ایران گفت که آنها به دنبال تحریف  تصویر روح‌الله خمینی و کتمان کامل پیشرفت ها، حقایق و نکات مثبت انقلاب هستند.

خامنه‌ای همچنین از وضعیت بد اقتصادی ایران در سال‌های اخیر صحبت کرد و گفت كه وضعیت اقتصادی خطرناک نیست و اینکه نباید گذاشت بعضی از مشکلات اقتصادی و معیشتی بر روی پیشرفت‌ها و حماسه‌ها گرد و غبار بنشاند.

رهبر جمهوری اسلامی همچنین از فضای مجازی انتقاد کرد و گفت که جمهوری اسلامی در صدد ایجاد اینترنت ملی است و فضای مجازی را الگوی دیکتاتوری رسانه‌ای غرب عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی در معرض هجمه ترکیبی مشترک دشمنان قرار دارد، تاکید کرد: «در مقابل این تهاجم ترکیبی و دسته‌جمعی، نمی‌توانیم همیشه در موضع دفاعی بمانیم و ما نیز باید در زمینه‌های تهاجم ترکیبی کنیم».