احمد وحیدی: اوضاع امنیتی کشور بسیار خوب است
احمد وحیدی: اوضاع امنیتی کشور بسیار خوب است

احمد وحیدی، در پاسخ به یک سؤال درباره کشته شدن نماینده سابق خامنه‌ای در سیستان و بلوچستان و رییس آگاهی سراوان، اظهار داشت که وضعیت امنیتی کشور بسیار خوب است.

احمد وحیدی: اوضاع امنیتی کشور بسیار خوب است

وزیر کشور، احمد وحیدی، در پاسخ به یک سؤال درباره کشته شدن نماینده سابق خامنه‌ای در سیستان و بلوچستان و رییس آگاهی سراوان، اظهار داشت که وضعیت امنیتی کشور بسیار خوب است و نیروهای نظامی و امنیتی کاملا مسلط هستند.

كشته شدن عباسعلی سلیمانی، نماینده سابق خامنه‌ای در سیستان و بلوچستان

گزارش شده است که عباسعلی سلیمانی، نماینده سابق رهبر ایران در استان سیستان و بلوچستان، در شهر بابلسر هدف حمله و سوء قصد قرار گرفته و به شدت آسیب دیده و در نهایت کشته شده است.

به گزارش سایت حوزه، با استناد به یکی از شاهدان، عباسعلی سلیمانی، نماینده سابق رهبر ایران در استان سیستان و بلوچستان، در بانک ملی شهر بابلسر حضور داشته است که فرد ضارب اسلحه نگهبان بانک را گرفته و او را به رگبار بسته است.

قاتل عباسعلی سلیمانی کیست؟

در ابتدا خبرگزاری تسنیم گزارش داده بود که فرد حمله‌کننده از اسلحه نگهبان بانک استفاده کرده است، اما در گزارش‌های بعدی این خبرگزاری و سایر رسانه‌ها، اعلام شد که فرد حمله‌کننده، خود نگهبان بانک بوده است.

در ویدئویی که از داخل بانک منتشر شده، مشخص است که فرد حمله‌کننده که خود نگهبان بانک بوده، با خونسردی از پشت به عباسعلی سلیمانی که روی یک صندلی نشسته بود، نزدیک شده و به او شلیک می‌کند. افراد حاضر در بانک بلافاصله فرد ضارب را دستگیر می‌کنند.