فیلم‌های جشنواره
۷۰ سینما در ۳۰ استان فیلم‌های جشنواره را نمایش می‌دهند

۷۰ سینما در ۳۰ استان فیلم‌های جشنواره، دبیر سی امین جشنواره فیلم فجر: امسال سعی کردیم فیلم های جشنواره را در 70 سینما در 30 استان و 5 منطقه آزاد اکران کنیم.

۷۰ سینما در ۳۰ استان فیلم‌های جشنواره را نمایش می‌دهند

دبیر سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر: امسال سعی کردیم فیلم های جشنواره را در 70 سینما در 30 استان و 5 منطقه آزاد به نمایش درآوریم.

با کاهش شیوع بیماری کرونا در کشور ، به گزینه نمایش عمومی جشنواره رسیده ایم و جشنواره در هفتاد سینمای تهران و شهرستانها نمایش داده می شود.

امسال همه علاقه‌مندان به سینما در تمام استان ها می توانند همه آثار جشنواره را ببینند و در آرا عمومی شرکت کنند. ما تمام تلاش خود را کردیم تا جشنواره ای امن و سرزنده در آینده داشته باشیم.

تماشاگران در بخش بهترین فیلم مخاطب توسط سمفا رای خود را ثبت خواهند کرد.

تمام تمهیدات لازم برای این سیستم در نظر گرفته شده و بلیط ها نیز در سیستم های دیگر به فروش رسیده اند و جشنواره بدون هیچ گونه کاستی در این بخش ادامه خواهد یافت.

تماشاگران در بخش بهترین فیلم مخاطب توسط سمفا رای خود را ثبت خواهند کرد.

این جشنواره تعداد زیادی نمایش در تهران دارد و همین تعداد نمایش نقدی نیز وجود دارد. اگر جشنواره را به نمایش تبدیل می کردیم ، کار درستی نبود

دبیر سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر در پاسخ به اینکه چرا به فیلم های خارج از جشنواره در سینمای رسانه فرصت داده نشده است و دبیر جشنواره در پاسخ گفت: پیشنهادهای مختلفی در این زمینه وجود دارد. ما برنامه ریزی کردیم که نمایش از بعد از ظهر شروع شود ، و سانس صبح خود را گرفت ، این از نظر پروتکل امکان پذیر نبود ، در حالی که تعیین آثار جامانده از قسمت مسابقه دشوار بود و اگر تعداد دیگری را انتخاب می کردیم ، دوستان دیگر می پرسند برای این. نتیجه گیری ما این بود که این را کنار بگذاریم.