کیهان ملکی
کیهان ملکی: خامنه‌ای وقت نداری!

کیهان ملکی هنرپیشه سینما و تلویزیون با انتشار پیامی ویدئویی خطاب به خامنه‌ای، خامنه‌ای را مسئول مستقیم وضعیت فاجعه‌بار کنونی کشور عنوان کرد.

کیهان ملکی: خامنه‌ای وقت نداری!

کیهان ملکی بازیگر سینما و تلویزیون در اعتراض به مسائل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه با انتشار پیامی تصویری خطاب به خامنه‌ای، خامنه‌ای را مسئول مستقیم وضعیت فاجعه‌بار کنونی کشور دانست.

این هنرمند محبوب با اشاره به وضعیت تورم و گرانی، اعتراض معلمان و کارگران، عدم آزادی بیان، عدم استقلال رسانه ها، افزایش تعداد کودکان کار، زباله گردها و بی خانمان ها، خواستار پاسخگویی خامنه‌ای درباره اوضاع فلاکت‌بار ایرانیان شد.

وضعیت کنونی حاصل ۴۳ سال سردمداری و مدیریت تو در رأس امور است

وی خطاب به شخص خامنه‌ای عنوان کرد: «وضعیت کنونی حاصل ۴۳ سال سردمداری و مدیریت تو در رأس امور است، تا زمانی که زنده‌اید و هنوز دیر نشده است، این مشکلات را حل کنید و این معضلات را حل کن و برای ایران و ایرانی کاری مثبت انجام بده، وقت نداری!!”

قیمت مرغ، تخم مرغ، روغن و لبنیات نیز افزایش خواهد یافت!

در پی افزایش قیمت آرد و نان صنعتی و در حالی که مقامات دولتی از تدابیری برای ارائه عرضه کارتی و سهمیه‌بندی نان سنتی در ازای یارانه معیشتی خبر داده بودند، احمد وحيدی وزیر کشور اعلام کرد که قیمت مرغ، تخم مرغ، لبنیات و روغن نیز گران می‌شود.