کشته شدن

عبدالصمد پناد، بخشدار پیرسهراب از توابع چابهار از کشته شدن چهار کودک در یکی از روستاهای چابهار بر اثر ریزش گودال ایجاد شده در خاک‌ برداری، خبر داد.

بخشدار پیرسهراب توضیح داد که چهار کودک بین ۶ تا ۱۲ سال زیر آوار خاك در روستایی در چابهار دیروز، یکشنبه ۲ آبان، ریزش دیواره ایجاد شده در اثر خاک‌ برداری، دفن شدند.

پناد توضیح داد: «ریزش دیوار خاکی باعث کشته شدن چهار کودک در روستای بونو اسحک بازار در این منطقه شد و سه نفر دیگر نیز در این حادثه مجروح و به بیمارستان چابهار منتقل شدند».

به نوبه خود، یارمحمد باحور، دهیار روستای بنو اسحاق بازا، فاش کرد: «پانزده روز پیش یکی از اهالی روستا کار خاک‌ برداری انجام داد و بر اثر این خاک‌ برداری گودالی ایجاد شد. و متاسفانه وقتیکه این ۷ کودکان بازی بودند، دیواره گودال ریزش کرد و هفت کودک زیر آوار خاک مدفون شدند».

وی اضافه کرد  که هفت کودک در آن حفره سقوط کردند، سه کودک توسط روستاییان نجات یافتند و چهار کودک دیگر در اثر خفگی در زیر زمین جان باختند.

باحور، اسامی کودکانی را که بر اثر سقوط دیوار خاکی در این روستا جان باختند، محمد طاها درج تنگ، دانیال پیل‌پایه، اسلم جدگال و علیرضا جدگال اعلام کرد. 

دهیار روستای بنو اسحاق بازا توضیح و تاکید کرد: «کشته شدن چهار کودک دو ساله به دلیل خفگی در زیر زمین بوده است».