استرس
چطور استرس را در چند ثانیه رفع کنید؟

استرس را در چند ثانیه رفع کنید؛ همه ما در زندگی روزمره خود دچار استرس می شویم و همه به نحوی سعی می کند از استرس نجات پیدا کند یا بهتر است یا بهتر بگوییم تمام تلاش خود را برای کاهش استرس انجام می دهند.

استرس را در چند ثانیه رفع کنید

فشار پشت سر برای رفع استرس

سر پر از فشار است ، که می تواند به طور مستقیم و به طور موثر سطح خستگی آن را کاهش دهد.

برای انجام این کار در محل کار ، می توانید روی صندلی بنشینید ، تکیه دهید و با دو انگشت پشت گردن که متصل به سر است را 20 ثانیه ماساژ دهید. بیشتر استرس در طول روز در شانه ها و گردن جمع می شود ماساژ دادن این مناطق استرس را برطرف می کند و بهبود می یابد.

گوشها را فشار دهید تا استرس شما کاهش یابد

بسیاری از متخصصان ادعا می کنند که گوش بهترین نقطه برای درمان استرس است و برای همین در عکس العمل شناسی برای کاهش تورم و درد در بدن استفاده می شود ، به همین دلیل توصیه می شود این ناحیه را با پنبه و حتی به صورت خودکار ماساژ دهید. هنگام انجام آن نفس های عمیق آهسته بگذارید


فشار نقطه ای در سینه برای رفع و کاهش استرس

استرس باعث می شود نفس بکشیم فراموش نکنیم. این به شما کمک می کند تا با تنفس طبیعی فشار جمع شده در قفسه سینه کاهش یابد. هنگام تنفس ، سینه را با سه انگشت مالش دهید. اگر تجربه استرس های مزمن را دارید این کارا وسط دو ابرو انجام دهید تا اعصابتان آرام شود.

فشار ساق پا با انگشت برای کاهش استرس

پا قسمت دیگری برای کاهش استرس است ، اگر در قسمت فوقانی بدن احساس فشار می کنید ، ماساژ این ناحیه عالی است ، این ناحیه برای افرادی که تحت استرس شدید هستند ، به ویژه خانم ها مفید است.