زینب سلیمانی
پیام علی موسی‌نژاد به زینب سلیمانی: قاسم سلیمانی قاتل هزاران نفر است

پیام علی موسی‌نژاد به زینب سلیمانی: قاسم سلیمانی قاتل هزاران نفر است؛ علی موسی نژاد فرکوش، زندانی سیاسی در زندان رجایی شهر کرج در واکنش به انتشار تصویری از زینب سلیمانی فرزند قاسم سلیمانی در حالی که تلفن همراه آمریکایی در دست دارد، پیامی صوتی منتشر کرد.

پیام علی موسی‌نژاد به زینب سلیمانی: قاسم سلیمانی قاتل هزاران نفر است

 علی موسی نژاد فرکوش، زندانی سیاسی در زندان رجایی شهر کرج در واکنش به انتشار تصویری از زینب سلیمانی فرزند قاسم سلیمانی در حالی که تلفن همراه آمریکایی در دست دارد، پیامی صوتی منتشر کرد.

این زندانی سیاسی با اشاره به کشته شدن هزاران نفر توسط قاسم سلیمانی به جنایات علی خامنه ای و سپاه قدس اشاره می کند. قاسم سلیمانی سابقه قتل هزاران نفر را در کارنامه خود دارد.

اتهامات عليه علی موسی نژاد فرکوش

آقای موسی‌نژاد فرکوش، دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم سیاسی، اواخر دی ماه سال ۹۷ توسط سازمان اطلاعات بازداشت و به بازداشتگاه این سازمان در زندان اوین منتقل شد.

در اواسط خرداد ماه ۹۸، از سوی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به ریاست محمد مقيسه، او را به اتهام «اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور» به پنج سال زندان، به اتهام «توهین به خمینی» به یک سال و یک سال دیگر به اتهام «توهین به علی خامنه‌ای» به ۱ سال، به اتهام “فعالیت تبلیغی علیه نظام” ۱ سال و در مجموع به ۸ سال حبس تعزیری محکوم شد