ماسک
پچ و ماسک مخصوص پف چشم

ماسک های چشمی که معمولاً به عنوان پچ چشم شناخته می شوند ، ماسک های بسیار مفیدی هستند که برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک زیر چشم استفاده می شوند.

پچ و ماسک مخصوص پف چشم

پچ و ماسک مخصوص پف چشم؛ این ماسک پف زیر چشم را از بین می برد زیرا حاوی خیار است.

مواد لازم:
مقدار کمی گلاب
پدهای نخى
نصف یک عدد خیار
طرز تهیه:
پد های نخی را شبیه به هلال برش بزنید تا بتوانید آنها را زیر چشم خود قرار دهید. حالا مقدار کمی خیار خرد شده با گلاب را در مخلوط کن بریزید و خوب مخلوط کنید.

آنها را در یک کاسه بریزید و این پدها را در این مخلوط قرار دهید و فشار دهید تا مایع اضافی تخلیه شود و سپس آن را زیر چشم خود قرار دهید ، 10 دقیقه صبر کنید. توجه داشته باشید که این پدها باید کاملاً خنک باشند تا پف زیر چشم کاهش یابد.

پچ و ماسک قهوه برای چشم های پف آلود

وقتی صبح از خواب بیدار می شوید ، دوست دارید قهوه بنوشید تا پف چشم شما از بین برود ، اما می توانید از قهوه به عنوان پچ زیر چشم نیز استفاده کنید.

مواد لازم:
یک سفیده تخم مرغ
1 قاشق چایخوری دانه های قهوه استفاده نشده


طرز تهیه:
این مواد را حدود یک دقیقه با هم مخلوط کرده و با قلم مو یا دست تمیز زیر چشم خود بمالید. 10 دقیقه صبر کنید و سپس ماسک را به آرامی با یک پارچه نرم و مرطوب پاک کنید. بعد از آن می توانید از کرم دور چشم استفاده کنید.

پچ و ماسک دور چشم هویج

این ماسک با چین و چروک ها مقابله می کند و باعث آبرسانی و خواص ضد التهابی خواهد شد.

مواد لازم:
یک عدد سفیده تخم مرغ
یک قاشق غذاخوری هویج رنده شده
یک قاشق چای خوری آلوورا
طرز تهیه:
همه مواد را در یک کاسه کوچک مخلوط کرده و خوب هم بزنید. حداقل 15 دقیقه صبر کنید تا ماسک خشک شود. حتی می توانید نیم ساعت صبر کنید. حالا از یک دستمال تمیز و نرم استفاده کنید و ماسک را زیر چشم های خود بمالید و کار را با مرطوب کننده به پایان برسانید.