خودکشی

بعد از خودکشی یک کارگر جوان معدن در رودبار گیلان ناشي از مشکلات معیشتی پس از بیکاری،‌ فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان دلیل مخالفت با ادامه اشتغال او در معدن را «سابقه درگیری» توصيف و نشان دهد مدیر معدن «چندین‌بار» با او مساعدت کرده بود.

واکنش پلیس به خودکشی کارگر جوان در رودبار

بنابراين روزنامه شهروند، کارگر ۳۲‌ ساله‌ای به نام حمیدرضا بهبودی، مشهور به «صابر»، در روستای گنجه گیلان، به دلیل عدم توانایی تامین هزینه‌های زندگی خانواده‌اش، در مقابل شرکت معدن که اجازه ادامه کار به او نداد، خودش را سوزاند.

فرمانده انتظامی رودبار، با اشاره به آغاز تحقیقات در زمینه این حادثه اظهار داشت : بنابر اطلاعات رسیده، این کارگر معدن سوابق درگیری و تنش با کارگران دیگر را داشته است

هیچ درخواستی در مشکلات شغلی‌اش مطرح نکرده بود.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی رودبار، اظهار داشت  صابر  پیش از حادثه «هیچ درخواستی» در مشکلات شغلی‌اش مطرح نکرده بود.

‌بستگان صابر نشان مي دهند که این کارگر جوان با وجود درخواست ادامه کار و بازگشت به معدن با مخالفت‌های پی در پی کارفرما مواجه شده بود. 

پسرخاله اش اظهار داشت : «بعد از ظهر روز حادثه، باز هم به شرکت رفت. به او گفتند دیگر اینجا نیا.»

بنا بر گزارش‌ها، صابر هم‌ حالا در بیمارستان بستری است و به دلیل آسیب‌دیدگی ۹۰ درصدی ریه‌هایش در وضعیتی نامساعد به سر می‌برد.

مرگ پدر در ورامین در پی اسیدپاشی فرزند ۱۷ ساله‌اش