سخنگوی وزارت خارجه آمریکا
واکنش سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره پیشرفت مذاکرات وین

واکنش سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره پیشرفت مذاکرات وین؛ ند پرایس، سخنگوی وزارت امور خارجه روز پنجشنبه با اشاره به این که در مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به برجام پیشرفت اندکی حاصل شد هشدار داد که اگر واشنگتن و تهران بر سر بازگشت متقابل به برجام به توافق نرسند، ایالات متحده راه دیگری را در پیش خواهد گرفت.

واکنش سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره پیشرفت مذاکرات وین

ند پرایس هشدار داد که اگر واشنگتن و تهران بر سر بازگشت متقابل به برجام به توافق نرسند، ایالات متحده راه دیگری را در پیش خواهد گرفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه در کنفرانس مطبوعاتی روزانه درباره مذاکرات شورای امنیت سازمان ملل در وین پایتخت اتریش گفت که دور هشتم مذاکرات از سوم ژانویه آغاز شده است.

ما در اوایل این هفته در مورد پیشرفت اندک در آن مذاکرات صحبت کردیم. ما همچنان شاهد آن پیشرفت اندک هستیم. امیدواریم در طول این هفته و بقیه آن را در روزهای آینده به این (پیشرفت) اضافه کنیم.

ند پرایس:آنچه صحت دارد این است که زمان قطعا به سرعت در حال کوتاه شدن است

ند پرایس گفت: حقیقت این است که زمان قطعاً به سرعت در حال کوتاه شدن است. ما بدون رودربایستی و به طور واضح این مطلب را گفته‌ایم.

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: اگر به زودی بر سر بازگرداندن تعهدات به توافق نرسیدیم، گام‌های سریع برای پیشبرد برنامه هسته‌ای ایران، مزایای ممانعت از گسترش برجام را از بین می‌برد و باید جلو برویم.