خامنه‌ای
واکنش خامنه‌ای به فایل صوتی: به سپاه و شهید بزرگ سلیمانی تهمت می‌زنند!

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی روز پنجشنبه در واکنش غیرمستقیم به افشاگری رادیوفردا درباره فساد گسترده در سپاه پاسداران «دشمن» را عامل «لجن‌پراکنی علیه ع ارکان انقلاب» توصیف کرد و از سپاه تمام‌قد دفاع کرد.

واکنش خامنه‌ای به فایل صوتی: به سپاه و شهید بزرگ سلیمانی تهمت می‌زنند!

علی خامنه‌ای، در واکنش غیرمستقیم به افشاگری رادیوفردا درباره فساد گسترده در سپاه پاسداران «دشمن» را عامل «لجن‌پراکنی علیه ع ارکان انقلاب» توصیف کرد 

وی در سخنانی به مناسبت ناآرامی‌های ۲۹ بهمن تبریز در سال ۵۶ با استفاده از ارتباط تصویری سخن می‌گفت که «دشمن برای دستکاری فکر مردم فشار اقتصادی گذاشته و لجن پراکنی می‌کند علیه ارکان انقلاب».

افشای فایل صوتی جلسه محرمانه سرلشکر جعفری

ادعای او در شرایطی مطرح شد که در فایل صوتی دیدار و گفتگوی محرمانه محمدعلی (عزیز) جعفری، فرمانده وقت کل سپاه پاسداران، و صادق (میرزا حسن) ذوالقدیرنیا، سابق، ظاهر شد. معاون وزیر. اقتصاد و سازندگی سپاه پاسداران در سال ۹۷، خود این فرماندهان ارشد نظامی درباره فساد نیروهای مرتبط با نیروی قدس سپاه، بنیاد تعاون سپاه و شهرداری تهران سخن می‌گویند.

علاوه بر محمدباقر قالیباف، جمال الدین آبرومند، معاون هماهنگ کننده وقت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران که اکنون در فسادهای میلیاردی این تعاونی دست داشت، هم اکنون دستیار آقای قالیباف است، و حسین طائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه، که به نفع قالیباف فعالیت می‌کرده، هنوز در سمت خود فعالیت دارد.