واكنش علی کریمی به خدا حافظی وریا غفوری چیست؟
واكنش علی کریمی به خدا حافظی وریا غفوری چیست؟

واكنش علی کریمی به خدا حافظی وریا غفوری: “فوتبال تمام می‌شود ولی با شرف زندگی کردن ماندگارت می‌کند.”

واكنش علی کریمی به خدا حافظی وریا غفوری چیست؟

 شب گذشته، وریا غفوری در استوری اعلام کرد که امروز در استادیوم آزادی به عنوان بازیکن، خداحافظی خواهد کرد. به این تصمیم، علی کریمی در واکنش خود نوشت: “فوتبال تمام می‌شود ولی با شرف زندگی کردن ماندگارت می‌کند.”

مسیح علی‌نژاد: “او هرگز بر سر آرمان‌هایش معامله نکرد”

مسیح علی‌نژاد در یک توییت به منظور تقدیر از وریا غفوری، فوتبالیست مشهور، آورده است که او “هرگز بر سر آرمان‌هایش معامله نکرد”.

او قهرمانی است که هرگز حاضر به معامله بر سر آرمان‌هایش نشد، اگرچه با تمام وجود زیر فشار بود و از این فشارها نیز چیزی نگفت. وریا نمونه یک ورزشکار عمیق و دغدغه‌مند است، که هرگز بخاطر مصالح و منافعش سکوت نکرد.

وریا غفوری از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

وریا غفوری در اینستاگرام خود از خداحافظی با دنیای فوتبال ایران خبر داد.

در روز چهارشنبه دهم خرداد، از ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه، تیم‌های استقلال و پرسپولیس در آخرین دیدار فصل ۰۲_۱۴۰۱ فوتبال ایران در حضور قضاوت‌گر اشکان خورشیدی برای قهرمانی جام حذفی به مصاف هم خواهند رفت. فدراسیون فوتبال نیز اعلام کرده است که ۳۵ هزار بلیت برای این مسابقه عرضه خواهد شد.

بعد از پایان همکاری وريا غفوری با تیم فولاد خوزستان، با وجود شایعاتی درباره عضویت احتمالی او در تیم‌های دیگر، این اتفاق رخ نداد. در حال حاضر، در سن ۳۵ سالگی، وريا غفوری قصد خداحافظی را نه در مستطیل سبز بلکه بر روی سکوهای ورزشگاه دارد.