نگرانی های جدی برای توماج صالحی
نگرانی های جدی برای توماج صالحی

نگرانی های جدی برای توماج صالحی؛ توییتر توماج صالح از احتمال متهم شدن وی به «محاربه» ابراز نگرانی کرده و نوشته است که مقام‌های قضایی برای این هنرمند معترض وکیل تسخیری تعیین کرده‌ و وکیل انتخابی را نپذیرفته‌اند.

نگرانی های جدی برای توماج صالحی

توییتر توماج صالحی خواننده رپ اعتراضی که توسط ماموران امنیتی در جمهوری اسلامی ایران بازداشت شده است از احتمال متهم شدن وی به «محاربه» ابراز نگرانی کرده و نوشته است که مقام‌های قضایی برای این هنرمند معترض وکیل تسخیری تعیین کرده‌ و وکیل انتخابی را نپذیرفته‌اند.

https://twitter.com/OfficialToomaj/status/1595156557297508353?s=20&t=X2B5Tk0HU6t5ThSS_IiZPA

صبح یکشنبه ۸ آبان ۱۴۰۱ خبرگزاری دانشجو با انتشار تصویری از توماج صالحی با چشمان بسته اعلام کرد که وی هنگام تلاش برای خروج از مرزهای غربی کشور دستگیر شده است.

نزدیکان توماج صالحی بلافاصله این ادعا را تکذیب کردند.

 بازداشت توماج صالحی

دایی این خواننده معترض اعلام کرد که توماج و دو تن از دوستانش در استان چهارمحال و بختیاری محل سکونت وی به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته و دستگیر شده اند و وی هرگز قصد خروج از کشور را نداشته است.

اکانت توماج صالحی همانطور که پیش از دستگیری اعلام شده بود در اختیار یکی ازنزدیکان وی در خارج از کشور قرار گرفت و همچنان ادامه دارد.

این خواننده معترض پس از بازداشت تا روز گذشته اجازه تماس و ملاقات با خانواده و وکیل خود را نداشت اما سرانجام در اول آذرماه پدر توماج صالحی توانست تلفنی با وی صحبت کند.