یک مرکز حساس اصفهان
نورنیوز: موساد در یک مرکز حساس اصفهان بمب‌ کار گذاشته بود!

نورنیوز روز یکشنبه دوم مرداد نوشت که بنابر اخبار دریافتی از این پایگاه خبری، «دستگیری اعضای عملیاتی این شبکه پیچیده در حالی انجام شد که حتی مواد منفجره شدید الانفجار نیز از سوی این گروه در محل مورد نظر کار گذاشته شده

نورنیوز: موساد در یک مرکز حساس اصفهان بمب‌ کار گذاشته بود!

موساد در یک مرکز حساس اصفهان بمب‌ کار گذاشته بود؛ یک روز پس از اینکه وزارت اطلاعات ایران اعلام کرد تعدادی از عوامل سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) را بازداشت کرده است، سایت نور نیوز نزدیک به شورای عالی امنیت ملی جزئیاتی از «عملیات» این افراد منتشر کرد.

نورنیوز روز یکشنبه دوم مرداد نوشت که بنابر اخبار دریافتی از این پایگاه خبری، «دستگیری اعضای عملیاتی این شبکه پیچیده در حالی انجام شد که حتی مواد منفجره شدید الانفجار نیز از سوی این گروه در محل مورد نظر کار گذاشته شده و تنها چند ساعت به اجرای مرحله نهایی» عملیات آنها زمان باقی بود.

به گزارش این سایت، هدف این انفجار «شدید» یکی از مراکز حساس جمهوری اسلامی در استان اصفهان بوده است.

این شبکه از طریق اقلیم کردستان عراق وارد ایران شده

به گزارش نور نیوز، این شبکه ماه ها پیش با هدایت سرپل موساد از طریق اقلیم کردستان عراق وارد ایران شده و ضمن شناسایی یکی از مراکز حساس کشور در استان اصفهان، قصد انفجار آن را داشتند. “

این گزارش می افزاید: عناصر عملیاتی این شبکه ماه هاست که برای اجرای این عملیات در یکی از کشورهای آفریقایی آموزش دیده اند و چندین بار عملیات مورد نیاز را به صورت شبیه سازی شده اجرا کرده اند.