نوید افکاری
نام نوید افکاری در مسابقات قهرمانی کشتی جهان طنین‌انداز شد

نام زنده‌یاد نوید افکاری در مراسم اهدای مدال طلای محمدرضا گرایی که تصاویر آن از شبکه سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش شد ، توسط تماشاچیان ایرانی حاضر در سالن طنین انداز شد.

طنين نام نوید در مسابقات قهرمانی کشتی جهان 

طنین نام نوید افکاری در مسابقات کشتی فرنگی جهان وقتی مدال طلا به محمدرضا گرایی، کشتی گیر فرنگی کار ایران در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در نروژ اهدا شد، نام نوید افکاری توسط ایرانیان حاضر در استادیوم طنین‌انداز شد.

پخش مستقیم این مراسم توسط صدا و سیمای ایران بلافاصله متوقف شد در حالی که تماشاچیان نام نوید افکاری را می خواندند ، سپس عکس های آرشیو و سرود ملی پخش شد.

نوید افکاری ، کشتی گیر ایرانی و یکی از بازداشت شدگان اعتراضات مرداد ۹۷ ، در ۲۲ شهریورماه ۹۹ در زندان عادل آباد شیراز اعدام شد.

نوید افکاری ، کشتی گیر ایرانی که به گفته خانواده اش با کارگرى ساختمان زندگی می کند ، روز شنبه ۲۲ شهریور “به طور ناگهانی و بدون اطلاع خانواده اش” اعدام شد.

الهام افکاری: ما به صدا وسیما شما احتیاجی نداریم تا وقتی مردم را داریم

الهام افکاری خواهر نوید افکاری در حساب اینستاگرام خود با اشاره به نام و عکسهای نوید افكارى در مسابقات کشتی جهان در نروژ و حک شدن نام نويد افكارى برروی تن یک ایرانی شرکت کننده در ماراتن برلین نوشت: “ما به صدا وسیما شما احتیاجی نداریم تا وقتی مردم را داریم. “