مرگ هولناک یک کودک پس از شکنجه پدرش
مرگ هولناک یک کودک پس از شکنجه پدرش

مرگ هولناک یک کودک پس از شکنجه پدرش؛ پسر ۶ ساله در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به طرز مرموزی جان باخت زخم های سوختگی دست بی رحم پدرش را رها کرد.

مرگ هولناک یک کودک پس از شکنجه پدرش

پسر کوچک که به دلیل درد شکم به بیمارستان منتقل شد نتوانست دوام بیاورد. او جان خود را از دست داد و ماموران و بازپرس جنایی پایتخت را در جریان پرونده کودک آزاری قرار داد.

پزشکان با مشاهده آثار سوختگی در بدن کودک در معاینه به پلیس اطلاع دادند. نامادری و پدر این کودک دستگیر شدند.

آنها منکر قتل شدند و پدر این کودک ۶ ساله در نهایت به شکنجه و آزار پسرش اعتراف کرد اما همچنان مدعی است که قتلی صورت نگرفته و مرگ کودک تصادفی بوده است.

ماجرا اين حادثه چیست؟

ماجرا به چند روز پیش برمی گردد که پزشکان یکی از بیمارستان های تهران با پلیس تماس گرفتند و از کودک آزاری که منجر به قتل شد، خبر دادند. بلافاصله موضوع به محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی گزارش شد.

تیم جنایی رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. در بررسی های اولیه مشخص شد این کودک به دلیل درد معده و حالت تهوع توسط پدر و نامادری خود به بیمارستان منتقل شده است. وی در نهایت با وجود تلاش پزشکان درگذشت. پزشک معالج این کودک علت اصلی مرگ را خونریزی و و عفونت شکمی اعلام کرد.

پدر و نامادری کودک به پزشکان بیمارستان گفتند که کودک هنگام بازی با اسکوتر سقوط کرد و اسکوتر به شکم او برخورد کرد. این باعث بیماری او شد و به بیمارستان منتقل شد.

این در حالی بود که پدر کودک بار دیگر به پزشکان اطلاع داد که ممکن است کودک قرص برنج خورده باشد. این گفته های ضد و نقیض از سوی دیگر آثار سوختگی دست و کشاله ران کودک باعث شد با دستور بازپرس نامادری و پدر کودک دستگیر شوند.

آنها بلافاصله مورد بازجویی قرار گرفتند و هر دو منکر کشتن کودک و حتی شکنجه او شدند. زن جوان به بازپرس جنایی گفت: چند وقت پیش بود که با پدر این بچه آشنا شدم. در مهمانی برای اولین‌بار همدیگر را دیدیم. او از همسر اولش جدا شده و حضانت پسرش را بر عهده داشت.