رئیسی
مارک دوبوویتز: ابراهيم رئیسی در سرکوب اعتراضات ۸۸ دخیل بود

مارک دوبوویتز: ابراهيم رئیسی در سرکوب اعتراضات ۸۸ دخیل بود، توئیت های مارک دوبوویتز در مورد پیش زمینه آیت الله قتل عام” ، از جمله احکام اعدام و دخالت در سرکوب اعتراضات سال 88

ابراهيم رئیسی در سرکوب اعتراضات ۸۸ دخیل بود

مارک دوبوویتز ، مدیر اجرایی بنیاد دفاع از دموکراسی ها در واشنگتن ، در تاریخ ۱۱خرداد با اشاره به سوابق جنایتکارانه ابراهیم رئیسی نوشت:

کسی که در آستانهٔ رئیس‌جمهور شدن در نظام ایران است، توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا به اتهام “عدام نوجوان؛ شکنجه، و سایر رفتارهای غیرانسانی و تحقیرآمیزعليه زندانیان در ایران ، از جمله قطع عضو” تحریم شده است.

رئیسی در یک سرکوب وحشیانه اعتراضات در سال 88 شرکت کرد. پیش از این ، رئیسی ، به عنوان معاون دادستان در تهران ، در به اصطلاح “هیأت مرگ” شرکت کرد ، که در سال 67 هزاران زندانی سیاسی حکم اعدام فراقضایی را صادر کرد.

توییت مارک دوبوویتز در ارتباط با تلاش رژیم برای «سفیدسازی» جلاد۶۷

مارک دوبوویتز ، مدیر اجرایی بنیاد دفاع از دموکراسی ها در واشنگتن ، روز یکشنبه ، 9 خرداد در یک پیام توئیتری درباره “نمایش انتخابات” نوشت: “در تمام این ماه ، دستگاه های تبلیغاتی رژیم ایران به سختى تلاش کرده اند که چگونه رئیسی را «سفیدسازی» کنند و یکی از بی‌رحمترین ناقضان حقوق‌بشر جمهوری اسلامی را به یک «میانه‌رو» یا «پراگماتیست» تبدیل کنند. من مشتاقانه در انتظار نتیجهٔ این کمپین هستم.