مادر پویا بختیاری

ناهید شیرپیشه، مادر پویا بختیاری گفت که وی و چند مادر قربانیان رژیم مورد حمله و ضرب و شتم نیروهای امنیتی مسلح ایران قرار گرفته اند.

خانم ناهید، گفت که وی و شماری از مادران دادخواه عصر دیروز، چهارشنبه ۲۷ مرداد، هنگام حضور در گرامیداشت فرزندان این منطقه مرزی مورد یورش و مورد ضرب و شتم از سوی نیروهای امنیتی مسلح قرار گرفتند و مصدوم شده اند.

ناهید شیرپیشه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «مادران دادخواه و جمعی از فعالین مدنی در قتلگاه پویا بختیاری در عصر تاسوعا برای گرامیداشت فرزندان این مرزوبوم که در طول ۴۲ سال بیداد و ستم به قتل رسیده اند حضور یافته و قبل از انجام هر کنشی مورد یورش نیروهای مسلح امنیتی جمهوری اسلامی قرار گرفتند».

وی اضافه کرد: «ناگهان نیروهای مسلح امنیتی جمهوری اسلامی به سمت بنده حمله کرده و با ضرب و ‌شتم به طرف ما‌‌‌شین برده و مرا وادار به سوار شدن در ماشین پلیس می کردند». 

مادر پویا بختیاری افزود: «بازوها و قسمتی از بدنم جراحت برداشته و کبود شده است، تنها به این دلیل که مادر پویا بختیاری هستم، آزادمرد و آزادیخواه بزرگ میهن که در ۲۵ آبان ۹۸ جانش را فدای میهن و مردم ایران کرد».

همچنین ناهید شیرپیشه تاکید کرد که نیروهای امنیتی رژیم آقای تبریزی و خانواده اش را بردند و بعد از ساعتها در بیابان رها کردند.