قتل وحشتناک
قتل وحشتناک دختر ۵ ساله!

آثار سوختگی و کبودی روی دست‌ها، پاها و سایر قسمت‌های بدن اين دختر دیده می‌شود

قتل وحشتناک دختر ۵ ساله!

رسیدگی به این پرونده از روز شنبه نهم اردیبهشت ماه آغاز شد. در آن روز گزارش مرگ دختری خردسال که در بیمارستانی در پایتخت بستری بود به قاضی محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل اعلام شد

آثار سوختگی و کبودی روی دست‌ها، پاها و سایر قسمت‌های بدن اين دختر دیده می‌شود که نشان می‌دهد او بر اثر شکنجه و ضربات وارده به سرش کشته شده است.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که پدر و مادر این دختر به طور جداگانه زندگی می کردند و یک شب قبل از مرگ دختر، مادر پیکر نیمه‌جان او را به درمانگاهی در محوطه دانشگاه برد و دختر برای ادامه درمان به بیمارستانی در تهران منتقل شد. اما تلاش برای نجات او بی نتیجه ماند و جان خود را از دست داد.

جزئیات آن حادثه

اولین فردی که پلیس از او تحقیق کرد مادر این کودک بود. وی گفت: من و همسرم با اینکه یک دختر ۵ ساله داریم، مدتی با یکدیگر دچار اختلافات شدیدی شده بودیم و جدا از هم زندگی می کردیم.

وی ادامه داد: من خانه‌ای در پردیس اجاره کرده بودم و با دخترم زندگی می کردم. یک روز شوهرم که ساکن پاکدشت بود پیش من آمد و گفت که دلم برای دخترمان تنگ شده و چون خیلی التماس کرده دخترم را به او دادم تا به خانه اش ببرد اما صبح روز بعد وقتی که از خانه بیرون رفتم تا زباله‌ها را جلوی در خانه بگذارم پیکر نیمه‌جان دخترم را دیدم که جلوی در افتاده بود. .

و زن ادامه داد: از دیدن او وحشت کردم. روی پای دخترم آثار کبودی و سوختگی بود و او را به بیمارستان بردم اما فوت کرد و به قول خودشان شکنجه شد و بر اثر ضربه مغزی فوت کرد. فکر می کنم دخترم توسط پدرش کشته شده است.

پدر این دختر بعدا دستگیر شد، اما خود را بی گناه دانست. وی گفت: یا همسرم دخترمان را کشته و حالا می خواهد او را روی گردن من بیندازد و یا فردی آشنا که به خانه همسرم رفت‌وآمد می‌کرد جانش را گرفته است. وی ادامه داد: این آشنا چند روز پیش به من پیام داد که به زودی دخترم را به مرکز نگهداری از کودکان بهزیستی می فرستد. در این مدت نه دخترمان را ندیدم و نه آن شب تعقیبش کردم، همسرم دروغ می گوید.