آتش سوزی
فورى/ آتش سوزی مهیب یک خوابگاه دانشجویی در تهران

 آتش سوزی مهیب یک خوابگاه دانشجویی در تهران، سازمان آتش نشانی تهران از مصدومیت ۱۱ نفر در آتش سوزی یک خوابگاه دانشجویی ۱۰در خیابان کریم خان خبر داد.

 آتش سوزی مهیب یک خوابگاه دانشجویی در تهران

سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: ساعت ۲۳ و ۳۱ دقیقه آتش سوزی در یک ساختمان ۱۰ طبقه به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان را به محل حادثه واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان به‌آفرین اعزام کرد.

جزئیات آن حادثه

وی با بیان اینکه اولین گروه از آتش نشانان حدود دو دقیقه پس از اعلام حادثه در محل حاضر شدند، افزود: با حضور آتش نشانان در محل متوجه شد که محل حادثه خوابگاه دانشجویی یک دانشگاه دولتی است. حدود ۴۰۰ مرد بودند. این آتش سوزی در حیاط پشتی ساختمان به مساحت حدود ۱۵ متر مربع رخ داده است. این قسمت از ساختمان به محلی برای نگهداری زباله تبدیل شد که منجر به آتش سوزی و دود زیادی از آن مکان شد.

ملکی تصریح کرد که دود ناشی از آتش سوزی وارد راهروها، طبقات و حتی سقف های کاذب شده است،وی گفت: تعدادی از دانش آموزان ساختمان را ترک کردند که حدود ۷۰ دانش آموز در پشت بام و تعدادی از آنها در اتاق ها و طبقات بودند و حدود ۱۵۰ آتش نشان نیز تخلیه شدند.