آتش‌سوزی
فورى/ آتش‌سوزی در انبار نفت لوهانسک

 آتش‌سوزی در انبار نفت لوهانسک؛ نیروهای جدایی طلب لوهانسک می گویند ارتش اوکراین با موشک «توچکا-یو»، مخازن نفت در این منطقه را هدف قرار داده‌ است.

 آتش‌سوزی در انبار نفت لوهانسک

 ارتش اوکراین با موشک «توچکا-یو»، مخازن نفت در این منطقه را هدف قرار داده‌ است.

گزارش‌ها از آتش‌سوزی گسترده در یک تاسیسات نفتی در حومه کی‌یف حکایت دارد. پیشتر جدایی‌طلبان شرق اوکراین، از انفجار یک انبار نفت در لوهانسک خبر داده بودند.

ابراهیم رئیسی: مردم اوکراین نیز مانند مردم افغانستان، یمن و عراق قربانی سیاست‌های شیطانی آمریکا شده‌اند

ابراهیم رئیسی بدون اشاره به روسیه گفت: «مردم اوکراین مانند مردم افغانستان، یمن و عراق قربانی سیاست های شیطانی آمریکا شده اند».

وی با اشاره به اظهارات اخیر علی خامنه ای گفت که جمهوری اسلامی «قطعاً با جنگ مخالف است و هر روز که جنگ زودتر پایان یابد به نفع منطقه و ملت‌هاست».

روسیه برای جنگ شهری در اوکراین در حال اجیر کردن نیروهای سوری است!

وال استریت ژورنال به نقل از مقامات آمریکایی نوشت روسیه با هدف گسترش جنگ به عمق شهرهای اوکراین، در حال اجیر کردن نیروهای سوری با تجربه جنگ شهری است.

روز یکشنبه ۱۵ اسفند ، روزنامه آمریکایی گزارش داد که مقامات آمریکایی دریافته‌اند روسیه که حدود هفت سال است در سوریه حضور دارد، در روزها و هفته های اخیر اقدام به اجیر کردن جنگجو در آن کشور کرد.

وال استریت ژورنال به نقل از چهار مقام آمریکایی نوشت که روسیه امیدوار است کهتجربه جنگ داخلی به کنترل کیف کمک کند و ضربه ای ویرانگر به دولت اوکراین وارد کند.

این روزنامه به نقل از کارشناسان نوشت که اقدام اخیر روسیه نشانه تشدید درگیری در اوکراین است.