فرونشست زمین
فرونشست زمین در مراسم ازدواج در صومعه‌سرا!

 شامگاه چهارشنبه ۲۶ آبان ماه در مراسم عروسی که در یکی از تالارهای پذیرایی شهرستان صومعه‌سرا برگزار شد، زمین این تالار فرونشست شده 

فرونشست زمین در مراسم ازدواج در صومعه‌سرا!

بر اساس گزارش دریافتی از شهروندان، شامگاه چهارشنبه ۲۶ آبان ماه در مراسم عروسی که در یکی از تالارهای پذیرایی شهرستان صومعه‌سرا برگزار شد، زمین این تالار فرونشست شده و تعدادی از مهمانان به داخل گودال سقوط کردند. و جراحت‌های سطحی متحمل شده است.

پیش از این در گزارش های سازمان زمین شناسی اعلام شده بود که پدیده فرونشست زمین در استان های مازندران و گیلان رخ نداده است، اما با حادثه شب گذشته در شهرستان صومعه سرا، زنگ خطر فرونشست زمین نیز نیز به صدا در آمده است.

پدیده فرونشست زمین که متأسفانه در نقاط مختلف کشور گسترده است، به دلیل مدیریت نادرست منابع آبی، سدها و حفاری های غیراصولی رخ داده است که یکی از معضلات جدی فضای شهری است که می تواند منجر به فاجعه انسانی شود.

سقوط یک مادر و نوزادش در فروچاله ناشی از فرونشست آنی زمین در کرمانشاه

سقوط یک مادر و نوزادش در فروچاله ناشی از فرونشست آنی زمین در کرمانشاه؛بر اساس يک ويديو منتشر شده، خانمی كه یک نوزاد را در آغوش گرفته بود، هنگام عبور از پیاده‌رو بلوار گلسرخ کرمانشاه، در فروچاله ناشی از فرونشست آنی زمین سقوط کرد