علی نصیریان
علی نصیریان: روحیه مردم ما خوب نیست، نباید جشن بگیریم

علی نصیریان: شرکت من در چنین مجالسی از حوصله و روحیه من در این روزگار خارج است و این روز‌ها این‌گونه مراسم‌ها از حوصله مردم نیز خارج است، چراکه روحیه آنان مناسب نیست.

علی نصیریان: روحیه مردم ما خوب نیست، نباید جشن بگیریم

علی نصیریان بازیگر سرشناس تئاتر و سینمای ایران در مراسم «جشن بازیگر» که همراه با اجرای موسیقی شاد و برنامه‌های طنز برگزار شد، نسبت به اعتراضات مردمی نسبت به گرانی ها و شرایط کنونی کشور واکنش نشان داد.

این هنرمند محبوب گفت: حضور من در این گونه مجالسى از حوصله و روحیه من در این روزگار خارج است و این روزها چنین جشن هایی از حوصله مردم فراتر رفته است زیرا روحیه آنها نامناسب است.

وی با اشاره به وضعیت کنونی جامعه تاکید کرد: در چنین شرایطی نباید جشن بگیریم، حالا که مردم دچار مشکل هستند، وقتی روحیه مردم ما خوب نیست، می توانیم به جای پخش موسیقی، با هم حرف بزنیم.

کیهان ملکی: خامنه‌ای وقت نداری!

کیهان ملکی بازیگر سینما و تلویزیون در اعتراض به مسائل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه با انتشار پیامی تصویری خطاب به خامنه‌ای، خامنه‌ای را مسئول مستقیم وضعیت فاجعه‌بار کنونی کشور دانست.

این هنرمند محبوب با اشاره به وضعیت تورم و گرانی، اعتراض معلمان و کارگران، عدم آزادی بیان، عدم استقلال رسانه ها، افزایش تعداد کودکان کار، زباله گردها و بی خانمان ها، خواستار پاسخگویی خامنه‌ای درباره اوضاع فلاکت‌بار ایرانیان شد.