طعنه علی ضیا به رئیسی: تنها او می‌تواند من را گیاهخوار کند!
طعنه علی ضیا به رئیسی: تنها او می‌تواند من را گیاهخوار کند!

طعنه تند علی ضیا به رئیسی: فقط او با تلاش در زمینه افزایش قیمت گوشت و مرغ می‌تواند من را گیاهخوار کند!

طعنه علی ضیا به رئیسی: تنها او می‌تواند من را گیاهخوار کند!

در یک ویدئو، علی ضیا، مجری سابق صدا و سیمای، به انتقاد از افزایش قیمت گوشت و مرغ پرداخت و و به ابراهیم رئیسی طعنه زد و گفت. و در این ویدئو اظهار داشت: “تنها شخصی که می‌تواند علی ضیا را به گیاه‌خوار تبدیل کند، ابراهیم رئیسی است.”

نماینده مرودشت: حواست هست مرغ کیلویی ۱۲۰ هزار تومان شده است!

جلال رشیدی کوچی نماینده مرودشت خطاب به دولت گفت: حواست هست مرغ کیلویی ۱۲۰ هزار تومان شده است؟ حواست هست بازنشسته شما ماهی ۷-۸ تومان پول می‌ گیرد و این حقوق تا دهم ماه هم کفاف نمی‌ دهد؟ داری چیکار می‌ کنی با مردم؟

قیمت گوشت در ایران از ۱۱۳ کشور جهان بیشتر است

در گزارش روزنامه جام‌جم اشاره شده است که در ایران، قیمت گوشت به گونه‌ای است که برای مردم این کشور چند برابر بیشتر از کشورهای فقیر مانند مغولستان، رواندا و تانزانیا است. همچنین، روزنامه هم‌میهن نیز از تبعات کاهش شدید نرخ فرزندآوری در ایران به دلیل فقیر شدن طبقه متوسط خبر داده است.

در تاریخ چهارشنبه ۲۸ تیر، روزنامه جام‌جم که به ایران وابسته است، با اشاره به ادامه‌دار بودن گرانی مواد خوراکی در ایران گزارش داده است: قیمت دام زنده گوسفندی به ازای هر کیلوگرم به مبلغ ۱۸۷ هزار تومان رسیده است. همچنین، قیمت گوشت شقه نیز در میدان میوه و تره‌بار بهمن تهران به میانگین ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان و در سایر بازارهای کشور به بیشتر از ۴۰۰ هزار تومان می‌رسد.