هواپیمای اوکراینی
ضرب و شتم خانواده‌های جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی در تجمع اعتراضى در تهران

ضرب و شتم خانواده‌های جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی در تجمع اعتراضى در تهران؛ انجمن خانواده‌های قربانیان هواپیمای اوکراینی از حمله نیروهای امنیتی به تجمع این خانواده‌ها در مقابل سفارت اوکراین در تهران و ضرب و شتم تعدادی از تظاهرکنندگان خبر داد.

ضرب و شتم خانواده‌های جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی در تجمع اعتراضى در تهران

صبح روز دوشنبه در تهران، خانواده‌های قربانیان هواپیمای اوکراینی در برابر سفارت اوکراین برای حمایت از مردمان این کشور تجمع کردند و با حمله نیروهای حکومتی روبرو شدند.

این انجمن نوشت که دو تن از خانواده جان‌باختگان بازداشت و پس از ساعاتی آزاد شدند.

حامد اسماعیلون سخنگوی انجمن در توئیتر نوشت: صبح امروز اراذل و اوباش جمهوری اسلامی به تجمع آرام خانواده‌ها در مقابل سفارت اوکراین كه برای ابراز همدردی با مردم اوکراین ترتیب داده شده بود به وحشیانه‌ترین شکل ممکن، با اسپری فلفل و ضرب و شتم حمله کردند. . »

تعدادی از مادران و پدران جان‌باختگان بر اثر حمله ماموران آسیب دیده‌اند

گزارش شده است که تعدادی از مادران و پدران جان‌باختگان بر اثر حمله ماموران آسیب دیده‌اند.

انجمن خانواده های قربانیان هواپیمای اوکراینی در بیانیه ای اعلام کرد که خانواده های جان‌باختگان در مقابل سفارت تجمع خواهند کرد.

این انجمن تاکید کرده بود: ما نیز مانند میلیون‌ها نفر دیگر در دنیا که با جنگ و تعرض مخالفند، در کنار مردم مقاوم اوکراین ایستاده‌ایم وامیدواریم سیاستمداران دنیای آزاد نیز به جای تعلل، با اتخاذ تصمیمات درست در سمت درست تاریخ بایستند.